İletişim

Yaz tatilinizi görüntüleyin

İstanbul, 08.08.2017
Sharp Electronics CEE, “yaz dostu” Dijital Tabela ekranları teklifini güncelliyor. PN-V602A bugüne kadar görülmemiş bir parlaklığa ve çarpıcı yükseklikte bir çözünürlüğe sahip.

Bazı sektörlerde yaz tatili yılın uzun süredir beklenmekte olan bir zamanıdır. Seyahat, turist ve yaz talebi alan perakende şirketleri senelik gelirlerinin büyük kısmını tatil müşterilerinden kazanır. Dijital Tabela ekran pazarı büyümeye devam ettikçe, şirketler hedef kitlelerine ulaşmak için bu etkileşimli iletişim yöntemini giderek daha fazla kullanmaktadır. Cazip ve teşvik edici içerikler, bir markanın müşteriler gözündeki görünürlüğünün artması, bilgileri daha hızlı ve daha uygun maliyetle güncelleyebilme esnekliği Dijital Tabela ekranları bilgi paylaşmak için hızlı ve elverişli bir yöntem haline getirmaktedir.

1.500 cd/m2 gibi yüksek bir parlaklık değerine sahip olan PN-V602A, parlak şekilde ışıklandırılmış ve güneş ışığıyla dolmuş kapalı mekanlar için tasarlanmıştır. Yüksek karşıtlık değerleri sayesinde görüntüler uzak mesafeden görülebilir, bu yüzden de PN-V602A LCD monitör hedeflenen kitlenin erişemeyeceği (ama göremeyeceği değil) yerlere monte edilebilir.  Spor tesisleri, ulaşım aktarma yerleri, alışveriş merkezleri ve etkinlik mekânları gibi tüm tipik yaz konumları, PN-V602A’nın parlak ve muhteşem kaliteli görüntüler sunabileceği pek çok yerden sadece bir kaçıdır.

Göze takılan ve dikkati çeken büyük görüntüler dinamik olarak görüntülenirken, ultra ince bir çerçeveye sahip olan PN-V602A video duvarı şeklinde kullanıldığında monitörlerin arasındaki çizgi neredeyse görünmez olur (2,4 mm sağ ve alt, 4,1 mm sol ve üst). Bu monitörler ticari ortamlarda ihtiyaç duyulduğunda yüksek bir etki sağlamak için kolaylıkla monte edilebilmektedir. Çok yönlü tasarımları hem enine hem de boyuna video duvarı pozisyonlarını destekler. Enine modda geniş görüntüler en iyi şekilde verilirken, dikine modda poster tarzı sunumlar yapılabilir.

- PN-V602A ultra ince çerçeve, üstün parlaklık ve dayanıklılığı mükemmel bir şekilde birleştirmektedir. Sharp’ın ekranları asla tatile çıkmayıp 7/24 çalışacak şekilde tasarlanır ve parlak şekilde ışıklandırılmış mekânların müşterileriyle bilgi paylaşmak için ihtiyaç duyacağı esnekliğe ve tüm işlevlere sahiptir.  – diye konuşuyor Sharp Electronics CEE, Görsel Çözümler Ürün Müdürü Maciej Materna - Bu 152 cm’lik (60”) LCD monitör çok çeşitli tabela ve çoklu ekran yapılandırmasında kullanılabilir. Neredeyse görünmez bir çerçeveye sahip esnek bir çözüm olan PN-V602A, video duvarı ekranlarında yeni standartları belirlemektedir. – diye ekliyor.

PN-V602A, dijital tabela oluşturma, dağıtım ve görüntüleme işlerinin hepsine tam destek sağlayan çok yönlü bir yönetim yazılım aracı olan Sharp Digital Signage Software (SDSS) ile birlikte sağlanmaktadır.
PN-V602A artık CEE bölgesindeki tüm Sharp iş ortaklarından edinilebilir.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social