İletişim

Windows işbirliği ekranı

İçeri gir. Fişe tak. Birlikte çalış.

Sharp'ın Windows işbirliği ekranı, Sharp'ın Microsoft WCD gereksinimlerini karşılayan ve toplantılarınızda hiç beklemeden birlikte çalışmaya başlamanıza imkan veren yeni nesil 4K 70” etkileşimli ekranıdır.

Microsoft’un gereksinimlerini karşılar ve en iyi Microsoft 365 işbirliği araçlarıyla sorunsuz bir şekilde çalışır.

Awards for our Windows collaboration display

  • 2019 Top New Technology (TNT) Award for displays. CE Pro and Commercial Integrator magazines.
  • Best New Collaboration Board in the 2019 Best of ISE Awards. rAVe publications.

Daima daha akıllı toplantılar

Windows işbirliği ekranıyla tek yapmanız gereken ‘takmak ve çalıştırmak’. USB-C kablosu hemen işe koyulmak için hızla ve kolayca bağlanmanıza imkan verir.

İster toplantıda, ister yönetim kurulu odalarında, ister eğitim salonlarında olun, toplantının başlaması ve uzak katılımcılar için video konferans bağlantısının yapılması gibi işlerden 10 dakikaya kadar* kazanabilirsiniz.

Ödüllü kapasitif dokunmatik teknolojimizin yanı sıra Microsoft 365 ve Microsoft teams gibi en iyi işbirliği araçlarından yararlanarak toplantılarınızı yeni bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

* Total Economic Impact™ Çalışması, Forrester Consulting, Şubat 2016.

Daima daha akıllı binalar

Kapsamlı bir sensör sonlanım noktası dizilimine sahip IoT sensörü hub'ı sayesinde akıllı binanızdaki toplantı ortamını izleyebilir ve şu alanlara bakabilirsiniz:

  • Toplantı doluluğu
  • Sıcaklık ve nem
  • Ortam ışığı
  • Hava kalitesi seviyeleri

Bu mekansal bilgiler sayesinde daha iyi ısıtma, soğutma ve toplantı salonu rezervasyon sistemleri sağlayarak daha konforlu bir toplantı salonu ortamı oluşturabilirsiniz.

Daima daha akıllı içgörüler

Yeni bulut tabanlı hizmetler verilerin yönetilmesi ve varlıkların ve kaynakların yönetimiyle ilgili yeni içgörüler elde edilmesi için heyecan verici yöntemler sağlar. WCD sensör dizisi verileri bulutta yer alan yapay zeka algoritmaları ile işlenebilir ya da sadece derlenip gerçek zamanlı kullanım için geri döndürülebilir. Microsoft Azure Digital Twins IoT platformu, tesis yönetimi için somut bir değer sağlayan ya da sadece toplantı salonlarının daha konforlu hale getirilmesine imkan veren Sharp WorkSpace Intelligence uygulaması* gibi piyasada yer alan bulut ve abonelik hizmetlerini barındırabilir.

Always room for improvement

Sharp WorkSpaces is software solution that helps you make the best use of data from the IoT Sensor hub on the Windows collaboration display. It provides clear, visual information to enable more efficient room booking and utilisation and create comfortable meeting and training room environments for more productive collaboration and learning. Using Sharp WorkSpaces is a smarter way to monitor and improve meeting room usage and conditions.

Sharp WorkSpaces delivers real-time analysis of the environmental conditions in your boardrooms and meeting spaces as part of a temperature monitoring system, it continually measures the ambient temperature and relative humidity levels as well as the light and air quality it can help you ensure maximum comfort in each room.

Image for illustration purposes only. 

İlgilendiğinizi belirttiğinizde satış ekibimizden birisi sizinle temasa geçecektir

loading