İletişim

Video Duvarı Ekranları

Bazen en büyük LCD ekran bile tek başına yeteri kadar büyük değildir. Yalnızca büyük bir video duvarının iş görebileceği durumlar vardır. İşte bu zamanlarda ihtiyacınız olan şey Sharp'ın video duvarı ekranlarıdır.

Sharp, diğer sistemlerin sınırlamalarının üstesinden gelen bir dizi ekranla video duvarı bilimini ilerletmiştir.

Örneğin ultra ince çerçevelerimiz ekranlar arasındaki mesafeyi kısaltarak gerçekten yüksek etkili, dikkat dağıtmayan video duvarı ekranları haline gelmektedir. Monitörler mevcut alandan en iyi şekilde yararlanılması için yatay ya da dikey olarak monte edilebilir ve neredeyse görünmez olan sınırları neredeyse her boyutta ve formatta yüksek etkili video duvarları yaratmanıza imkân verir.

Yüksek lüminans sayesinde video duvarınız en aydınlık ortamlarda bile iyi performans ortaya koyar ve yüksek kontrast teknolojimiz görüntülerinizin şaşırtıcı derecede uzak mesafelerden bile net görünmesini sağlar. Parlak beyazlar, canlı renkler, en koyu siyahlar ve eşit dağılan parlaklık bir araya geldiğinde görmeden inanamayacağınız kadar iyi video duvarları oluşturur.

Video Duvarı Ekranları

 • Video Duvarı Görüntüleme Özellikleri - PN-V serisi

  Overview

  60” çapraz sınıfındaki* en ince çerçeveye sahip olan PN-V serisi çok ekranlı video duvarı ekranları için standarttır. Yatay ve dikey kurulum uyumluluğu, tam dizi LED arka ışık ve neredeyse bir bütün olan kenarları sayesinde neredeyse her boyutta ve formatta yüksek etkili video duvarları oluşturabilirsiniz.

  * 60 inç ya da daha büyük boyutlu LCD paneller için 8 Haziran 2010 tarihinde yayınlanan bilgilere dayalıdır.

 • Genişletilmiş (Zum) Görüntüleme Modu

  (25 Monitöre kadar)

  Genişletilmiş (Zum) Görüntüleme modu bir görüntüyü bir PC'den 25'e kadar monitöre yayabilir (5 x 5 yapılandırmasında). Kare Genişliği Ayar işlevi, yanlış hizalamayı neredeyse ortadan kaldırır ve genişletilen görüntünün birden çok monitörden oluşan bir ekranda daha iyi görünmesini sağlar.

 • Tam Dizi LED Arka Işık

  Düşük Enerji Tüketimiyle Eşit Dağılan Parlaklık

  PN-V serisinin geleneksel CCFL* arka ışığa göre daha eşit dağılan bir parlaklık vermesi için, Sharp doğrudan likit kristal katmanların arkasında bulunan panelin tamamına LED unsurları yerleştirerek Sharp çok ekranlı yapılandırmaların parlak, güzel ve tekbiçim olmasını sağlamıştır.

  * Soğuk Katot Flüoresan Lamba

 • PN-ZR01 (PN-V60X Serisi için) ve PN-ZR01A (PN-V551 için) Kumanda Kitleri

  (ayrıca satılır)

  Çok ekranlı yapılandırmadaki monitörlerden birisine uzaktan kumanda sensör kutusu takıldığında, monitörlerin tamamı tek bir uzaktan kumanda ünitesiyle rahatça kontrol edilebilir. Ve toplam enerji tasarrufunu artırmak için de bir parlaklık sensörü arka ışığın parlaklığının ortamdaki ışığa göre otomatik olarak ayarlar.

 • Neredeyse Sınırsız Görüntüleme İmkanı

  PN-V serisinin ultra ince çerçevesi sayesinde, yan yana duran monitörlerin arasındaki mesafe 6,5 mm'lik* (PN-V60X Serisinde) ve 3,5 mm'lik* (PN-V551'de) kenarları sayesinde neredeyse görünmez denebilecek kadar azdır. Bir video duvarı yapılandırmasında kullanıldığında, bu özellik her boyutta ve formatta net ve yüksek etkili görüntüler gösterilebilmesini sağlar. Ayrıca 7/24 onaylı güvenilirlik, 3 yıl yerinde parça ve işçilik sınırlı garantisi ve ENERGY STAR® onayı sayesinde, PN-V serisi olağanüstü bir güvenilirliğe sahip olacak şekilde tasarlanmıştır.

  * Monitörler arasındaki boşluğu içermez.

 • Dinamik Video Duvarları Oluşturulması

  Birimler: cm (ölçümler çerçeve genişliğini de içeren yaklaşık ölçümlerdir)

  Yüksek etkili çok ekranlı video duvarları oluşturabilmek için neredeyse herhangi bir sayıda PN-V serisi monitör birleştirilebilir. Bu yapılandırmalar RS-232C aracılığıyla ya da bir ağ üzerinden kumanda edilebilir.* Kumanda edilme kolaylıkları ve entegrasyon kolaylıkları, neredeyse her boyut ve şekildeki sofistike video duvarlarının tasarlanması ve kurulumunu kolaylaştırır.

  PN-V60X serisinin ağdan kumanda edilebilmesi için PN-ZB02 giriş/çıkış genişletme kartı gereklidir. PN-V551'de dahili bir ağ arayüzü mevcuttur.