İletişim

Büyük formatlı ofis yazıcıları ve üretim yazıcıları

Büyük bir ofis yazıcısı ya da hızlı, çok özellikli bir üretim yazıcısı arıyorsanız, Sharp'a bakmanız gerekir. Renkli ya da siyah-beyaz, giriş seviyesi ya da en üst seviye, EFI Fiery kontrol aygıtı ya da kendi kontrol aygıtımız, aradığınız ne olursa olsun her baskı odası ve Kurumsal Reprografik Departmanı (CRD) için bir Sharp dijital üretim yazıcısı mevcuttur.

İmkanları çoğaltmak ve verimliliği, güvenliği ve kullanım kolaylığını artırmak için Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimizle desteklenmekte olan bütün üretim yazıcılarımız ve büyük formatlı yazıcılarımız, yalnızca sürekli yüksek hacimli üretim baskısı yapmak için yeteri kadar dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda kullanımları son derece kolay ve enerji yönünde şaşırtıcı derecede tasarrufludur.

Doğru modeli seçmek

Üretim yazıcılarını karşılaştırmaya başlamadan önce, hangi işleri yapma olasılığınız olduğunu ve işletmenizde hangi üretim baskısı becerilerini bulundurduğunuzu düşünmeniz gerekir.

Büyük ofis yazıcılarımız veya Çok İşlevli Yazıcılarımızdan (MFP'ler)  bir ya da daha fazlasına zaten sahipseniz ve değişken verileri basmak ya da olağanüstü renk kalitesiyle sektör lideri iş akışlarına sahip olmak amacıyla filonuza bir Sharp üretim yazıcısı veya büyük formatlı yazıcılarımızdan birisini daha katmak istiyorsanız, Fiery Digital Front End (DFE) özelliğine sahip bir modeli göz önüne almalısınız.

Bazı modellerimizde Fiery Gateway entegre haldedir ve size Fiery ile Sharp'ın kendi kontrol aygıtı arasında geçiş yaparak her iki dünyanın en iyisini deneyimleme imkanı sağlar.

Sharp'a özel olan Fiery Gateway, deneyimli operatörlerin ayrı bir workstation kurulumu yapmadan EFI'nin piyasa lideri Command workstation'ına tek dokunuşla erişebilmesine imkan verir. Yapmak istediğiniz makine ya da ortam ayarlamalarını doğrudan kumanda panelinden yapabilirsiniz. Karmaşa ya da telaşın yerini, bütün dijital üretim yazıcısı filonuz üzerinde anında ve kolay kontrol alır.

Zarif basitlik

İlk dijital üretim yazıcınıza yatırım yapıyorsanız ve bir ya da daha sofistike DFE'lerden birinde uzmanlaşacak bilgi ya da deneyime henüz sahip değilseniz, kendi, tam entegre kontrol aygıtına sahip Sharp üretim yazıcılarından birini seçebilirsiniz.

Bu durumda, her işlemi kolaylaştıracak şekilde parmak hareketlerini algılayan geniş bir renkli dokunmatik ekrana sahip olursunuz. Ve işlerin çoğu başından sonuna otomatikleştirilebileceğinden, operatörün neredeyse hiç müdahalesi gerekmez ve hata olasılığı çok düşer.

Bütün Sharp üretim yazıcıları çok çeşitli baskı ortamları üzerine yüksek kaliteli baskılar yapabilmektedir. Aslında, karmaşıklık dışında, birinci sınıf bir dijital üretim yazıcısından bekleyeceğiniz her şeye sahiptirler!