İletişim

Skywell® 5TE - atmosferik su jeneratörü

Akıllı işyerleri için akıllı su çözümü

Tüm dünyada işyerleri bir dönüşümden geçiyor: yeni teknolojilerden yeni çalışma yollarına. Ve siz, bir akıllı çalışma ortamı oluştururken bu değişimleri dengelemeye çalışıyorsunuz. Bu durumda sosyal sorumluluğunuzu arttırmak, tesisinizin ekipmanlarını geliştirmek ve çevreye etkinizi azaltmak için bir yolunuz olduğunu söyleyebiliriz.

İşyerinizde değişikliklere gidin

Hızlı, iyi bağlantılı bir iş gücünün faydalarıdan yararlanmak için, akıllı işyerleri hayati önem taşımaktadır.

Bu, su sağlamak için kolay ve taşınabilir bir çözümdür. Borular kurmanız gerekmeyeceğinden, Skywell’i istediğiniz herhangi bir yere koyabilirsiniz. Konferans odalarından yoğun kullanılan koridorlara, etkinlik kurulumundan dış mekan ofislerine, temiz ve taze suyu her yerden edinebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bunu bir güç kaynağına bağlamaktır ve cihaz kullanıma hazır hale gelir.

Ayrıca günden 18 litreden fazla içilebilir su üretir, bu yüzden bitmesinden endişelenmeniz gerekmez.

Rutininizi değiştirin

İnsanlar susuzluktan kaynaklı sağlık problemleri hakkında gün geçtikçe şikayetlerini arttırıyor. Bu yüzden, Skywell’in çevreye duyarlı doğası ve su alımını takip edebilme yeterliliği sayesinde elinizde insanların çok seveceği bir cihaz olacaktır.

İnsanlar ne kadar su içtiklerine dair istatistiklere erişebilirler. Hatta günlük içme hedefleri de koyabilirler.

Ayrıca kullanım panelinden kolayca su sıcaklığı gibi ayarları değiştirebilirsiniz. Çay, kahve veya yemek yapmak için kaynar su istediğinizde veya soğuk ve lezzetli bir bardak su içmek istediğinizde suyunuz anında hazır.

Sharp logosu tanıtım gösterimi amaçları için gösterilmiştir.

Çevrenizi değiştirin

Çevre hedefleri ve sosyal sorumluluk gerekliliklerini karşılamak gittikçe zorlaşıyor. Skywell çevreye etkinizi azaltmanın kolay bir yoludur. Bu sayede plastiğe bağımlılığınız azalır. Ve ayrıca karbon izinizi de pompalama, borulama, sevkiyat ve taşıma gibi gereklilikleri ortadan kaldırmak suretiyle azaltır.

Geleneksel su soğutucuların aksine, taşıma veya depolama gerektiren büyük araçlara ihtiyaç duymaz. Daha da iyisi, büyük bir küresel sorun olan tek kullanımlık şişelerin kullanımına son vermenizi sağlar.

Nasıl çalışır?

Skywell 5TE ortam havasını toplayıp yoğuşma yoluyla nemi toplar. İleri izleme teknolojisi ve altı filtresi, iki ultraviyole lambası ve ozon uygulaması yardımıyla her bir damla suyun tertemiz olmasını sağlar. Ayrıca, sürekli olarak izlemeyle yüksek kalite, renksizlik ve tat durumu garanti altına alınır.

Skywell atmosferik su jeneratörü, optimal kapasitede su oluşturmak için uygun ortam koşullarına ihtiyaç duyar. Düşük nemliliğin söz konusu olduğu yerlerde veya düşük nemlilik meydana geldiğinde, üretilen su miktarı etkileneceğinden, şebeke suyu kaynağına bağlantı yapılabilir ve bu sayede filtreleme sisteminin kullanılmasıyla su kalitesi korunmuş olur.

Temiz ve etkili su alımınızı sağlayın

Skywell atmosferik su jeneratörü çevremizdeki havadan temiz su oluşturur, hortum ve plastik kullanımını azaltır. Her bir damla su filtrelenir, arındırılır, test edilir ve sürekli olarak izlenerek kalite, renksizlik ve tat durumu garanti altına alınır.