İletişim

Sharp yeni bir 80” etkileşimli ekranla 4K BIG PAD serisini genişletiyor

Londra, 07.09.2018
Sharp bugün amiral gemisi 80” 4K BIG PAD etkileşimli ekranını piyasaya çıkararak 4K BIG PAD serisini yeni boyut seçenekleriyle genişletiyor. PN-80TH5, Sharp'ın giriş seviyesi ekranlardan gelişmiş dokunmatik çözümlere uzanan toplantılarda ve sınıflarda bilgi paylaşımına yönelik ödüllü etkileşimli düz ekran yelpazesini tamamlayan bir üründür.

Sharp bugün amiral gemisi 80” 4K BIG PAD etkileşimli ekranını piyasaya çıkararak 4K BIG PAD serisini yeni boyut seçenekleriyle genişletiyor. PN-80TH5, Sharp'ın giriş seviyesi ekranlardan gelişmiş dokunmatik çözümlere uzanan toplantılarda ve sınıflarda bilgi paylaşımına yönelik ödüllü etkileşimli düz ekran yelpazesini tamamlayan bir üründür.

PN-80TH5, içerikler üzerinde ultra HD çözünürlükte çalışılabilmesini destekleyen standart özellikleri sayesinde teknik çizimler, haritalar veya hesap tabloları gibi çok miktarda detaylı bilginin görüntülenmesini kolaylaştırır. Sharp'ın benzersiz UV²A LCD teknolojisi sayesinde, PN-80TH5 en iyi görüntü çözünürlüğüyle gerçek 4K okuma imkanı sunarak, yüksek kontrast ve görüntü kalitesi için gerçekten parlak beyazlar ve son derece koyu siyahlar sağlar.

PN-80TH5, Sharp’ın 4K UHD çözünürlük için optimize edilen gelişmiş Pen Yazılımı ve hassas 30 Noktalı P-CAP Kapasitif Dokunmatiği gibi benzersiz ekran teknolojileri sayesinde 4K yazma özelliğine sahiptir. Hassaslığı daha da artıran avuç içi reddetme özelliği yazı yazarken ekranda istemediğiniz izler bırakmanızın önüne geçerken, 2mm stylus uca sahip 4 düğmeli aktif kalem de sorunsuz bir şekilde notlar eklemenize imkan verir. 

Bütün Sharp BIG PAD ekranlar, BIG PAD'in üzerine parmağınız ya da kalemle yazı yazarken gerçek bir kalemle kağıt üzerine yazı yazıyormuş gibi hissetmenizi sağlayan Kağıt Üzerine Kalem deneyimini sunar. Bu sezgisel dokunmatik deneyimi sayesinde kullanıcılar sunum yaparken ya da ders verirken kendilerinden daha emin hareket edebilir.

Kıdemli Ürün Yöneticisi Christopher Parker şunları söylüyor: “BIG PAD etkileşimli ekranlarımız sınıflarının lideri dokunmatik performansları ve emsalsiz güvenilirlikleriyle tanınmaktadır. Bu ürün yelpazesi dahilinde her tür kullanıma yönelik bir şeyler sunuyoruz ve şimdi 80” 4K BIG PAD'in de eklenmesiyle birlikte, büyük ölçekli olarak teknik içeriklerle çalışan ve hassas yazı yazma ve mükemmel kullanım kolaylığını olmazsa olmaz olarak kabul eden özelleşmiş uygulamalar için de bir çözüm sunabilmekteyiz.”

Ödüllü mimari ve tasarım firması Zaha Hadid Architects ultra yüksek çözünürlüklerinden ötürü Sharp'ın 4K BIG PAD etkileşimli ekranlarına yatırım yapmaya karar verdi. Müdür Yardımcısı Paulo Flores şunları söylüyor: “Keskinlik bizim için çok önemli bir olgu, çünkü geometrinin netliğini, görüntülerin toplantılarda nasıl algılandığını bu şekilde belirliyoruz.” BIG PAD ekran ayrıca ekibin çalışma hızını da artırır; Paulo şu sözleri ekliyor: “iletişimi artırıyor, insanlar bir seferde ekranın çevresinde toplanabiliyor. Skeçler anında toplantının bir parçası haline gelebiliyor.”

PN-80TH5, yatay, dikey ya da yukarı bakar şekilde monte edilebilmesi sayesinde çeşitli uygulamalara uyum sağlayan son derece esnek bir çözümdür. Gelişmiş çözüm ihtiyaçları için, PN-80TH5 uzun kablolarla veri dağıtımı için basit bir çözüm sağlayan bir HDBaseT modülü ya da kablosuz olarak kolayca BYOD ekran paylaşımı yapma imkanı veren bir Kablosuz Bağlantı Kartı gibi ekstra işlevlerin eklenmesine imkan veren entegre bir Mini OPS  genişletme yuvasına da sahiptir.

PN-80TH5'i bundan böyle Sharp ve ortaklarından temin edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.sharp.com.tr adresini ziyaret edin.

Contact

Marzena Szulc
PR & Communication Manager CEE
marzena.szulc@sharp.eu

Social