İletişim

Sharp, uygun fiyatlı 90” bir dijital tabela ekranı piyasaya çıkarıyor

Varşova, 07.11.2017
Sharp bugün, 90” boyutundaki yüksek etkili PN-Q ekranı piyasaya çıkardığını duyurdu. Sharp, PN-Q serisini işletmelerin tabelalar ve sunumlar için yüksek kaliteli ama uygun maliyetli ekran taleplerini karşılamak için bu yıl piyasaya çıkardı. Bugünkü lansmanla birlikte, seride artık 60”, 70”, 80” ve 90” boyutunda ekranlar yer alıyor ve müşterilere mekanları için en iyi büyük formatlı ekranı seçmeleri konusunda daha fazla seçenek sunulmuş oluyor.

PN-Q serisi, Sharp'ın benzersiz UV2A teknolojisi ve en yeni parlama önleyici kaplaması sayesinde üstün görüntü kalitesi sağlar. Ayrıca RS-232 veya LAN aracılığıyla uzaktan kumanda edilebilir, böylece erişmesi güç noktalara yerleştirilmiş olan ekranların kumandası kolaylaşır.

Sharp’ın güncellenen PN-R serisinden iki büyük formatlı ekran da şu anda piyasada satılmaktadır. 700Cd yüksek parlaklığa sahip yeni nesil 60” ve 70” PN-R ekranlar 7/24 kullanıma uygun çok yönlü dijital tabela çözümleri sağlar. Bu modeller yoğun mekanlarda sürekli kullanım için tasarlanmıştır ve havalimanı kurulumlarına uygun hale gelmelerini sağlayan yangına karşı dayanıklı ince kabinlere sahiptir.

PN-R serisi 90 dereceye kadar öne eğik (aşağı bakar) veya arkaya eğik (yukarı bakar), yatay ve dikey kurulumlar dahil olmak üzere çeşitli eşsiz kurulum seçenekleri sağlar. PN-R ekranlarda, kablosuz bağlantı özelliği ve çok çeşitli kullanıcı uygulamalarına entegrasyon gibi daha fazla özelliğin ekrana kolayca eklenebilmesine imkân veren bir Mini OPS genişletme yuvası da bulunmaktadır.

Hayati görevlerin yerine getirildiği ve ekstra etki istenen ortamlardaki tabela ekranlar için, mevcut nesil PN-R, ultra büyük 90” boyutunda da sunulmaktadır. Sharp’ın Dijital Tabela Ekranı portföyü hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.sharp.com.tr adresini ziyaret edin.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social