İletişim

Sharp, uygun fiyatlı 70” bir dijital tabela ekranı piyasaya çıkarıyor

Varşova, 13.04.2017
Sharp, 70” boyutundaki PN-Q ekranı piyasaya çıkardığını duyurdu. PN-Q serisi, Sharp'ın, işletmelerin tabela uygulamaları ve toplantı salonlarına yönelik yüksek kaliteli, ama uygun maliyetli ekran talebini karşılamak amacıyla portföyüne yeni kattığı bir seridir. 60”, 80” ve 90” modelleri de Haziran'da piyasaya çıkacaktır.

- PN-Q serisi, büyük boyutlar, profesyonel özellikler ve uygun maliyetin cazip bir birleşimini sunmaktadır. Son kullanıcıların ihtiyaç duyduğu esneklik ve işlevlerin tümüne sahiptir ve her zamankinden daha fazla kategoride mevcudiyet göstermemizi sağlamaktadır. Bu, cazip, yaygın bir sağlayıcı olmak konusundaki kararlılığımızın temelinde yer almaktadır.- diyor, Sharp Europe Görsel Çözümler Ürün Müdürü Chris Parker.

PN-Q serisi, Sharp'ın benzersiz UV2A teknolojisi ve en yeni parlama önleyici kaplaması sayesinde üstün görüntü kalitesi sağlar. Ayrıca RS-232 veya LAN ile uzaktan kontrol edilebilme imkanı sunar.

Sharp’ın güncellenen PN-R ve PN-Y serilerinden, ISE'de ön gösterimleri yapılan yedi ekran şu anda piyasaya çıkmış durumdadır. Bu ekranlar, 7/24 kullanıma yönelik çok yönlü, yüksek parlaklığa sahip tabela çözümleri sağlamaktadır. PN-R 42”, 49” ve 55” modelleri halihazırda piyasada bulunabilirken, 60” ve 70” modelleri Haziran'da onları takip edecektir. PN-Y modellerinin tamamı şu anda piyasadadır. 

700cd parlaklığa sahip gelecek nesil PN-R ekranlar, yoğun noktalarda sürekli kullanım için tasarlanmıştır ve yangına karşı güvenli kabinleri sayesinde havalimanlarında kullanıma uygundurlar. 90 dereceye kadar öne eğik (aşağı bakar) veya arkaya eğik (yukarı bakar), yatay ve dikey kurulumlar dahil olmak üzere çeşitli eşsiz kurulum seçenekleri sağlamaktadırlar (PN-Y serisiyle birlikte).

PN-R ekranlarda, daha fazla kullanıcı uygulamasına daha kolay entegre edilebilmeleri için Mini OPS genişletme yuvası da mevcuttur. Sharp'ın kullandığı Mini OPS modülleri arasında şunlar yer alır: kablosuz entegre bilgi işleme gücü için Intel'in en yeni düşük ısılı CPU'sunu kullanan bir PC modülü, hızlı ve kolay BYOD (kendi getirdiğiniz cihazlar) ekran paylaşımı için bir Kablosuz bağlantı modülü ve ekran ile HDMI cihazları arasında uzun mesafeli sinyal kablosu kullanımı için basit bir çözüm sunan HDBaseT modülü.

Güncellenen PN-Y serisinde, kolay kullanımlı bir 'tak-çalıştır' tabela ekran çözümü için Sharp'ın İçerik Dağıtıcısı yazılımını içeren yerleşik bir USB medya oynatıcısı da bulunur. Otomatik varsayılan USB kullanımı, ekranın, video girişlerinden birisine gelen sinyal kesildiğinde bile boş kalmamasını sağlar. PN-Y serisinde 32”, 43”, 49” ve 55” boyutlarında ekranlar yer almaktadır.

Sharp’ın Dijital Tabela Ekranı portföyü hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.sharp.com.tr adresini ziyaret edin.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social