İletişim

Sharp piyasada bulunabilecek dünyanın en büyük video duvarı ekranının satışına başlıyor

Varşova, 23.11.2017
Sharp Electronics CEE, 70” boyutundaki benzersiz PN-Q ekranı piyasaya çıkardığını duyurdu. Yüksek bir etki yaratan PN-V701, bu türde piyasada bulunan en büyük ekrandır. Sharp’ın, yüksek parlaklığı ve 7/24 sürekli çalışma konusundaki güvenilirliği sebebiyle büyük mağazalar ve ulaşım merkezleri arasında popüler olan PN-V serisinin en yeni modelidir.

PN-V701’in boyutunun büyümesi sayesinde büyük bir duvar için gereken ekran sayısı, böylelikle de görüntünün arasına giren çerçeve sayısı azalır. Örneğin, 118” (3 metre) büyüklüğünde bir duvar için, 55” büyüklüğünde yatay olarak yerleştirilen dört ekran yerine, 70” büyüklüğünde dikey olarak yerleştirilen üç ekran yeterli olur.

Yer kaplamamasına rağmen yüksek bir parlaklığa sahip olan LED arka ışık teknolojisi, ince ama sağlam çerçeveler kullanılarak görüntünün en az oranda kesilmesini ve ekranın taşınması ve kurulmasını kolaylaştıran hafiflikte olmasını sağlar.

Tam HD PN-V701, Sharp’ın UV2A ve Gelişmiş UCCT (Tekbiçimli Renk Kalibrasyonu Teknolojisi) teknolojileri sayesinde üstün görüntü kalitesi ve renk doğruluğu sağlar. Sharp’a özel olan bu kalibrasyon teknolojisi, ekranın tamamında tamamen tutarlı görüntülerin sağlanması için renk ve parlaklık farklılıklarını ortadan kaldırarak, standart video duvarlarını etkileyen çeşitli sorunların üstesinden gelmiş olur.

PN-V701, Sharp’ın daha fazla kullanıcı uygulamasına daha kolay entegrasyon için dahili Mini OPS genişletme yuvası içeren yeni nesil video duvarı ekranlarının ilkidir. Opsiyonel HDBaseT modülü, ekran ve HDMI cihazları arasında uzun mesafeli sinyal kabloları döşenmesi sorununa basit bir çözüm getirerek, arkadan sarkan kablolar, hoş gözükmeyen elektrik kaynağı üniteleri gibi dertleri ortadan kaldırması sayesinde mağaza vitrinleri ideal hale gelir.

Sharp ve ortakları tarafından PN-V701 70” video duvarının satışına başlanmıştır. Daha fazla bilgi için lütfen www.sharp.com.tr adresini ziyaret edin.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social