İletişim

Sharp Optimize Edilmiş Tabela Ekran Çözümleri

Zorlu dijital tabela ekran kurulumlarında Sharp’ın Android™ için SoC platformu, ortaklık programı Sharp'ın Açık Mimari Platformu vasıtasıyla önemli tabela ekran yazılımı şirketlerinden oluşan küçük ve özel bir topluluğa açıldı. Bu platform işletmelere tabela ekran çözümü ihtiyaçlarını karşılayacak özel yazılımlar ekleme imkanı vermektedir.

Sharp Europe halihazırda şu şirketlerle ortaklık halindedir; CityMeo, Easyscreen, Grassfish, Instoremedia, Navori, Signagelive, Stino ve Videro.

CityMeo, işletmenize güç katacak ekran iletişimleri sağlayan profesyonel bir anahtar teslim çözümdür.

Dijital tabela ekranlar artık daha kolay! Easyscreen size narrowcasting konusunda tam kontrol sağlar. Çevrimiçi klipler yaratın ve ne zaman yayınlanacaklarını belirleyin.

Grassfish'in Xperience Platform'u mağaza içi 'Şeylerin İnterneti' ortamınızın merkezinde yer alır. Müşterilerle dijital olarak etkileşim kurabilmenize, davranışlarını ölçüp buna uyum sağlamanıza ve mağaza çalışanlarınıza destek olmanıza olanak tanır.

Instoremedia AB, 2004 yılında kurulan ve Windows, Android ve diğerleri gibi farklı platformlar aracılığıyla iletişim kurmak isteyen şirketlere yazılım çözümleri sağlayan İsveçli bir dijital tabela ekran şirketidir.

Navori, Dijital Tabela Ekran Yazılımları konusunda 20 yıllık deneyime sahip bir İsviçre şirketidir.

Signagelive’ın dijital tabela ekran platformu EMEA, Amerika Kıtası ve Asya Pasifik'teki 46'dan fazla ülkede mağazacılık, eğitim ve konuk ağırlama sektörleri dahil farklı sektörlerde 1.900'ün üzerinde kuruluş tarafından küresel olarak kullanılmaktadır.

StiNO, bağımsız ya da büyük ağlara ve bulut tabanlı hizmetlere uygun web tabanlı içerik yönetim yazılımları sunan Alman bir AV iletişim çözümleri dijital tabela ekran yazılımı üreticisidir.

VIDERO AG dijital tabela ekran yazılımı alanında liderdir ve tüm dünyadan müşterilerine etkileşimli ve cazip müşteri ve marka deneyimleri yaratmaları konusunda destek olmaktadır.

Eklenecek yeni şeyler için lütfen bu sayfayı düzenli olarak kontrol edin ya da Sharp Açık Mimari Ortaklarından birisi olmak konusunda daha fazla bilgi almak için bizimle temsa geçin.