İletişim

Sharp gizlilik düğmelerine sahip yeni BIG PAD'i piyasaya çıkarıyor

Varşova, 08.06.2017
Sharp Europe, en yeni BIG PAD etkileşimli ekranlarına iki yeni gizlilik düğmesi ekledi. 70” PN-70SC5 ve 80” PN-80SC5'in çerçevelerine, sunum yapan kişiye bağlı cihazında çalışırken ya da bir sonra gösterecekleri içeriği hazırlarken ekranı dondurabilme veya boş ekran gösterebilme imkanı vermek için ‘Kare Dondur’ ve ‘Siyah Ekran’ düğmelerini ekledi. Bu yeni özellikler sunum yapanlara katılımı daha fazla artırma ve ekip çalışmasını teşvik eden toplantılar yürütme konusunda daha fazla güven vermek için eklendi.

Ayrıca Sharp, PN-70SC5 ve PN-80SC5'in ekranında teknik geliştirmeler de yaptı. Bunlar, daha iyi bir dokunmatik deneyimi için “doğrudan optik bağlama” teknolojisine sahip olan ilk BIG PAD modelleri. Doğrudan bağlama, LCD panel ve dokunmatik yüzey arasındaki hava boşluğunu ortadan kaldırarak, tam olarak gösterdiğiniz yeri işaretlemenize imkan veriyor.

Doğrudan optik bağlama ve 10 noktadan kızıl ötesi (IR) dokunmatik gibi diğer ekran teknolojileri bir araya gelerek, Sharp'ın, bir BIG PAD'in üzerine parmağınız ya da bir kalemle yazı yazmanın, gerçek bir kağıt üzerine kalemle yazmaya ne kadar yakın hissettirdiğini tanımlayan ‘Kağıt Üzerine Kalem’ kullanıcı deneyimini sağlıyor.

- BIG PAD'lerde önceliğimiz daima kullanıcı deneyimidir; onları hızlı, sezgisel ve kolay kullanılır hale getirmek için altı yılımızı harcadık ve her yeni cihazda bir öncekinin ötesine geçtik. En yeni modelimizde kullanıcılar inanılmaz derecede hassas bir dokunmatik ekranın yanı sıra, çerçevede kendilerine daha fazla kontrol sağlayan kısayol düğmeleri bulacaklar. Ekranı dondurabilmenin ya da boş bir ekran gösterebilmenin faydası, masa üstünüzde ne yaptığınızı göstermek zorunda olmamanız, böylece çok daha düzgün bir sunum yapabilmenizdir. - Christopher Parker, Kıdemli Ürün Müdürü, Görsel Çözümler, Sharp Europe.

PN-70SC5 ve PN-80SC5 modelleri ayrıca, Microsoft® Office uygulamaları, videolar ve internet sayfaları dahil değişik tür dosyalarda kolaylıkla oynama yapabileceğiniz dokunmatik kontrollü bir ekran kullanıcı arayüzü olan Sharp Touch Viewing yazılımını da çalıştırabiliyor. Değişik dosya türlerini aynı anda açma ve kullanma imkanı sayesinde daha dinamik toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. 

İnsanların toplantılarda ekip çalışması yapmasını kolaylaştırmak için PN-70SC5 ve PN-80SC5'de Sharp Display Connect uygulaması da bulunuyor. Sharp Display Connect, 50'ye kadar insanın kendi kişisel cihazlarından BIG PAD'e bağlanabilmesine, notlar ekleyebilmesine ve toplantıya katkıda bulunabilmesine ya da kişisel cihazlarındaki kendi içeriklerini BIG PAD'de paylaşabilmesine imkan veriyor

PN-70SC5 ve PN-80SC modellerini Sharp'tan ve ortaklarından edinebilirsiniz.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social