İletişim

Sharp CEE, papercut baskı yönetimiyle çözüm portföyünü genişletiyor

Varşova, 01.02.2018
Sharp Electronics CEE, bugün itibariyle Sharp Electronics CEE'nin, CEE Bölgesinde PaperCut International'ın onaylı bir Ortağı haline geldiğini duyurmuştur.

Bu ortaklık, Sharp'ın çok işlevli baskı cihazlarını, PaperCut International yazılımıyla bir araya getirerek kullanıcıların gerçekten efektif bir çalışma ortamı kurmalarını sağlayacaktır. PaperCut MF, şirketlerin belge güvenliği üzerinde kontrol sahibi olabilmesi ve yazıcıları, fotokopi makineleri ve çok işlevli cihazlarını yönetebilmesini sağlayan basit, düşük maliyetli bir yazılım uygulamasıdır. Detaylı belge yönetim raporları oluşturarak, ısrafın önüne geçilmesine yardımcı olur, sorumlu davranılmasını teşvik eder ve kullanıcılar ve departmanları baskı kullanımları konusunda sorumluluk almaya iter.

- PaperCut'ın Sharp ile ortaklık kurmasından mutluluk duyuyorum. - diyor, PaperCut'ın Avrupa'daki Yetkili Çözüm Merkezlerinden birisi olan Info Technology Supply ltd.'nin Yönetici Ortaklarından olan Ervin Ajazaj.  – Sharp’ın MFP'leri ve bizim yazılımlarımız birbirlerini tamamlayarak kuruluşlara daha verimli bir çalışma yöntemi sağlıyor ve genel olarak performansı artırıyor. Ortaklığımızın uzun süreli ve başarılı olacağını umuyorum.”

Sharp Electronics CEE'de Çözümler Ürün Yönetici Tomasz Wieczorek, şunları söylüyor: “CEE bölgeleri için çözüm ürün portföyümüzü PaperCut yazılımı ile genişletmek, çeşitlendirme stratejimizin kilit unsurlarından birisi. Info Technology Supply ltd., bize PaperCut MF konusunda mükemmel destek sağlayarak becerikli bir ortak olduğunu kanıtladı”.

PaperCut hassas verilere sahip işletmeler için tasarlanmıştır ve kullanıcıların belgelerini güvenli ağdaki herhangi bir Sharp MFP'den, ama yalnızca makinenin başındayken alabildikleri 'Find-me (Bul beni) baskı' özelliğini sağlamaktadır. “Find-Me baskı” israfı en aza indirir ve yoğun ofis ortamlarında baskı verimini %20'ye kadar artırabildiği kanıtlanmıştır. Ayrıca kullanıcıların belgelerinin ne zaman ve nerede basılacağını seçebilmesine imkan vererek, hassas belgelerin sahipleri gelip alana kadar yazıcı tepsilerinde başı boş vaziyette beklemesinin önüne geçmektedir.   

Daha önceden Basılı Kopya Cihazlar v1.0 Koruma Profiline (HCD-PP v1.0) uygun Ortak Kriterler için onaylanmış olan Sharp, belge güvenliğini kendisine ait genetik bir özellik olarak görmektedir. PaperCut MF, Kobi'lerin belge güvenliği ve veri güvenliği konularında önlerini daha iyi görmeleri, ayrıca belge yönetiminin hacmi ve maliyeti konusundaki farkındalıklarının artmasıyla finansal olarak avantaj elde etmeleri için tasarlanmış uygun maliyetli bir araçtır.

PaperCut MF işletmelerin, çalışanlarının MFP kullanımını izleyebilmesi, kayıt altına alabilmesi ve analiz edebilmesine imkân verir. İşletmeler, fotokopi cihazı ve tarayıcı ayarlarına erişimi denetleyerek, kullanımları sınırlandırarak, kredi kontrolleri uygulayarak ve herkesin erişim izinlerini belirli işlevleri kullanacakları şekilde kişiselleştirerek belge maliyetleri üzerinde tam kontrol sağlayabilir.

PaperCut MF, kendi türünde kurulumu ve yönetimi en kolay sistem olarak kabul edilmektedir. Sistem yöneticilerinin tanıdık bir web arayüzü vasıtasıyla yönetim ve yapılandırma işlevlerine tam erişimi vardır. PaperCut MF'nin çevrimiçi görüntülenebilecek, basılabilecek veya dışa aktarılabilecek 80'in üzerinde tek tıklamayla ulaşılan raporu vardır. Raporlar detaylı sayfa kayıtlarından, kullanıcı, departman, cihaz, hatta çevreye etkiye göre gruplandırılmış özetlere kadar çok çeşitli alana yayılmaktadır.

Info Technology Supply ltd Hakkında

1988 yılında kurulmuş ve yaklaşık 100 çalışanı olan ITS, uzun süredir yaygın ofis ağı vasıtasıyla Avrupa ve Kuzey Afrika'ya hizmet veren bir PaperCut Yetkili Çözüm Merkezidir. ITS yerel çalışanları vasıtasıyla teknik, satış ve satış sonrası desteğinin yanı sıra, 500+ ortak için proje yönetimi ve özel geliştirme gibi daha başka katma değerleri hizmetler de sunmaktadır ve bu ortaklarına 2017'de 3 binden fazla PaperCut projesinde yardımcı olmuştur.

Şirket tarafından sunulan çözümlerle ilgili ek bilgilere ulaşmak için:
www.sharp.com.tr
​​​​​​​www.linkedin.com/company/sharp-eu

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social