İletişim

Sharp 10 yeni modelle A3 monokrom yelpazesini genişletiyor.

Varşova, 05.02.2018
Sharp Electronics CEE, yenilenen A3 MX yelpazesini tamamlayacak olan on yeni MFP modelinin tanıtımını yapmıştır. MX serisinde artık 26'dan 60ppm'ye kadar uzanan yirmi dört cihaz bulunmaktadır (renkli ve siyah-beyaz) ve son eklenen ürünler de serinin tamamında mevcut olan esnek iş akışları ve kolay kullanılan işlevlerin yanında, yüksek hacimli baskı ve fotokopi işlerinin etkili bir şekilde üstesinden gelecek özellikleri içermektedir.

Yenilenmiş ürün yelpazesi sayesinde artık müşteriler ister renkli ister siyah-beyaz hangi A3 cihazı seçerlerse seçsinler, kullanıcı ve IT deneyimi aynıdır. Yeni modeller, kişiselleştirilebilir bir dokunmatik arayüz, yaklaşan kullanıcıları algılayan bir hareket sensörü (yalnızca Advance modellerde) ve standart olarak entegre çekerek yazdırma özelliği gibi sezgisel ve zamandan kazandıran işlevler sunmaktadır.

Siyah-beyaz Essential Serisi modelleri (MX-M3050, MX-M3550, MX-M4050, MX-M5050 ve MX-M6050) gündelik ofis ihtiyaçlarının tümünü karşılamakta ve gerektiğinde yükseltme yapılması imkânı sağlamaktadır. Advance modeller (MX-M3070, MX-M3570, MX-M4070, MX-M5070 ve MX-M6070) Office Direct Print ve bulut bağlantısı gibi ek özellikler sunmaktadır.

- Yenilenmiş mono Advance ve Essential serilerimiz müşterilere güçlü çoklu görev özellikleri sağlayarak, günümüzde yoğun bir ofiste karşılaşılan işlerin hepsini hızla halledebilmelerine imkân vermektedir. – diyor, Sharp Electronics CEE Ürün Yöneticisi Szymon Trela. - Yeni monokrom MX serisi müşterilerimize verilerini ve hassas kişisel bilgilerini korumaları konusunda yardımcı olmak için değerin yanında güvenliğe de odaklanmaktadır. Bu yeni modeller, kuruluşların en yeni GDPR düzenlemelerine ciddi bir yatırım yapmaksızın uyumlu hale gelebilmek için gereksinim duydukları değişiklikleri yapmalarına yardımcı olabilir.

Yeni çıkan cihazların hepsinde 10,1" LCD dokunmatik ekran üzerinden erişilen sezgisel, kullanıcı dostu bir arayüz, Buluta doğrudan erişimi destekleyen kablosuz bağlantı (Advance modellerde standart ve Essential modellerde opsiyon olarak) ve baskı işlerini yalnızca yetkili kişilerin teslim alınmaları için saklayan çekerek yazdırma özelliği bulunmaktadır. Bunun sayede belgeler yalnızca kullanıcı cihazın yanında olduğunda basılır ve hassas belgelerin başı boş vaziyette yazıcının tepsisinde beklemesinin önüne geçilmiş olunur. Kullanıcılar Print Release işlevini kullanarak, ağa bağlı durumdaki MFP'lerin herhangi birinden kendilerine uyan bir yerde ve zamanda çıktı alabilirler.

Yenilenen mono serisinde, Sharp'ın mevcut Cloud Connect özellikleri vasıtasıyla Microsoft OneDrive® for Business, SharePoint ® Online, Box™ ve Google Drive™ gibi popüler bulut uygulamalarına kolay erişim sağlanarak gelişmiş bağlantı ve kullanılabilirlik avantajlarının tümü bir araya getirilmiştir.

Yeni yazıcılar, A3W'ye kadar boyutlarda ve 300 g/m2'ye kadar ağırlıklarda çok farklı kağıtları kabul edebilmekte ve profesyonel raporlar ve kitapçıklar hazırlanması için çeşitli baskı ve işleme seçenekleri sunmaktadır.

Sharp'ın çözümleri ve ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için www.sharp.com.tr  adresini ziyaret edin.

Contact

ANNA KOZAK
PR Manager CEE
Anna.Kozak@sharp.eu

Social