İletişim

Profesyonel Ekranlar

Sharp'ın profesyonel ekran çözümleri etkili görsel iletişime ihtiyaç duyulan tüm ortamlara iyi ekran çözünürlüğü ve sıra dışı renk canlılığı getirir.

Yoğun mağaza ortamları, hayati görev kontrol odaları, tatil ve eğlence merkezleri, eğitim kurumları, toplantı salonları, lobiler, ulaşım merkezleri, konferans merkezleri gibi her tür ortamda büyük formatlı dijital tabela ekran ve üstün 4K çözünürlük teknolojisinden faydalanılabilir.

Peki sıradan’ ve profesyonel ekran çözümleri arasındaki fark nedir? Çözünürlük bu denklemin parçalarından bir tanesidir, bu yüzden bazı modellerimizde 4K çözünürlük kullanarak uzaktaki izleyicilere ince detayları iletebileceğiniz netliği sağlıyoruz. Ama bu, profesyonellerin Sharp dijital ekranlarını kullanmak konusunda ısrarcı olmalarının sebeplerinden yalnızca birisi.

Her ortam için profesyonel dijital ekranlar

Kontrol odaları ve perakende satış merkezlerinin bizim profesyonel ekranlarımızı seçmesinin nedeni yüksek seviyelerde ortam ışığı olan yerlerde öne çıkabilecek kadar parlak ve 7/24 çalışabilecek şekilde tasarlanmış olmalarıdır.

Dahası, modele ve uygulamaya bağlı olarak, dijital ekranlarımız akıllı bağlantı özellikleri ve bulut tabanlı dinamik içeriklerden yararlanarak, doğru mesajı doğru zamanda doğru kitleye iletebilmenizi kolaylaştırılar.

Yatay ve dikey yapılandırmalarda kullanılabilen (hatta bazı durumlarda aşağı ya da yukarı yönde bakar vaziyette) ve bazı modelleri nefes kesici ölçekte dikkat çekici video duvarlarında kullanım için optimize edilmiş olan profesyonel ekran çözümlerimiz sektörün en iyi mağaza ekranlarını içermektedir.

Sharp dijital tabela ekranlar – profesyonellerin seçimi

Hassaslık ve netlik gerekiyorsa, her ihtiyaca uygun bir Sharp dijital ekran bulunabilir. Kompakt dokunmatik ekranlar, büyük formatlı mağaza ekranları, 4K çözünürlük, sıra dışı renkler, kolay içerik yönetimi, süper düşük güç tüketimi - profesyonel bir ekran çözümünde aradığınız her şeyi burada bulabilirsiniz.


Ayrıca profesyonel ekranlarımızdan bazılarında, giderek artan sayıdaki üçüncü taraf cihazları bağlayarak işlevleri artırmanıza imkân veren Mini-OPS Genişletme Yuvası seçeneği de bulunmaktadır.