İletişim

Profesyonel Ekran - Özellikler

En yüksek kaliteye ve en canlı renklere sahip sağlam, güvenilir bir dijital tabela ekrana ihtiyaç olduğunda, profesyoneller Sharp konusunda ısrarcı olmaktadır. İşte sebebi:

Güvenilirlik

Güvenilir LCD monitörlerimiz ve ticari ekranlarımız en zorlu ortamlarda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Dahası, gelişmiş fansız mimarileri sayesinde sessiz ve asgari miktarda toz çekerek çalışırlar. Bu sebeple bütün Sharp ticari ekranlara yerinde üç yıl garanti sağlayabilmekteyiz.

Sıra dışı görüntü kalitesi

Sharp LCD ekranlar tüm ortak analog, dijital RGB veya HD video kaynaklarından alınan tam 1080p (1920 x 1080) veya 4K UHD (3840 x 2160) çözünürlükteki görüntülerle mesajınızı açık ve seçik biçimde iletebilmenizi sağlar. LCD monitörlerimizi hangisi için kullanıyor olursanız olun, görüntüledikleri metinler ve göze çarpan grafikleriyle izleyicilerin dikkatini azami ölçüde üzerilerinde toplarlar.

Emsalsiz çok yönlülük

Karşınızdaki zorluk ne olursa olsun, ticari monitör modellerimiz arasından görevini mükemmel bir şekilde yerine getirecek bir LCD ekran bulabilirsiniz. İnce ve hafif monitörlerimizin montajı çok kolaydır ve PN serisinde 32 inçten 90 inçe kadar boyutlarda yatay ve dikey kurulum seçenekleri sunulmaktadır. Dahası, PN Serisi LCD monitörler sıra dışı büyüklükte, yüksek etkili video duvarları oluşturmak için bir arada kullanılabilmektedir.

Profesyonel ekran özellikleri

 • Tasarım

  İnce Çerçeve

  Yeni ince çerçeve ve daha ince profil şık ve zarif bir tasarım oluştururken, fırçalanmış metal yüzey bütün çerçeveye yüksek kaliteli bir görünüm ve hissiyat kazandırır.

  Hafif Tasarım

  LCD parçaları ve malzemelerindeki gelişmeler sayesinde monitörün ağırlığı eski modellere göre azalarak ekranın taşınması ve kurulumun yapılması kolaylaşmıştır.

  Dahili Hoparlörler

  Dahili kanal başına 10 watt  stereo hoparlörler çoğu kurulumda harici bir ses sistemi ihtiyacını ortadan kaldırır. Arkaya monte edilmiş bu hoparlörler ses içeriğini arka plan müziğiyle birlikte iletmek için idealdir. Harici ses bileşenlerinin kolayca bağlanması için ses çıkış terminalleri vardır ve isteğe bağlı PN-ZB01 giriş/çıkış genişletme panosuyla birlikte kullanıldığında stereo hoparlör terminalleri (10W + 10W) kullanılabilir.

  Güvenli Kurulum İçin Taşıma Kulpları

  Kolay taşıma için her monitörün sağlam taşıma kulpları bulunur. Bu kulplar ekranın kurulumu yapıldıktan sonra çıkarılabilir. Ayrıca bütün modellerde uyumlu üçüncü taraf montaj donanımlarıyla güvenli kurulum yapılabilmesi için VESA uyumlu bir montaj deliği konfigürasyonu mevcuttur.

 • Genişletilebilirlik

  Kimlik Kodlama

  RS-232C arayüzü kullanılarak bütün Sharp LCD monitörler bir PC kullanılarak merkezi bir konumdan kolayca kontrol ve takip edilebilir. Her monitöre, açma/kapatma, giriş değiştirme ve çeşitli ekran ayarlarını yapma gibi işlevler için bağımsız bir kimlik kodu atanabilir.

  Programlama

  Kullanımın iyice kolaylaştırılması için Programlama işlevi sayesinde monitörün günlük, hatalık ya da tek sefer olmak üzere otomatik açılması/kapanması için sekize kadar ayar programlanabilir.

  Web Tarayıcı Ayarları

  Sharp PN-E serisi LCD monitörler bir Web tarayıcısı ve isteğe bağlı monitör kontrol yazılımı aracılığıyla kolaylıkla kontrol edilebilir.

  SNMP Desteği

  Ekran durumu, kapanmadan çalışma süresi ve diğer parametreler Basit Ağ Yönetim Protokolü (SNMP) kullanılarak yerel ağdan takip edilebilir.

 • Diğer Kilit Özellikler

  Fansız Mimari

  Sharp LCD monitörler, toz çeken ve gürültü yapan mekanik havalandırma fanları olmadan hava akışını sağlayabilir ve ısıyı dağıtabilir.

  Dahili Sıcaklık Sensörü

  Dahili bir sensör monitörün içindeki sıcaklığın ne zaman yükseldiğini algılar ve arka ışık sistemi sıcaklığı ekranın çalışması için gerekli seviyede tutmak için kendisini otomatik olarak ayarlar.

  Açılma Gecikmesi

  Aynı anda birden fazla monitör açıldığında güç kaynağının üzerine binen yükü azaltmak için PN-E Serisi, video duvarları ve çoklu monitör uygulamalarında yapılandırılmış olan her monitörün açılması arasına bir zaman gecikmesi koyar.

  Günlük Kaydetme

  Günlük Kaydetme/Çıkış işlevi çalışma günlükleri, sinyal değişiklikleri ve işletimsel düzensizliklerle ilgili bilgileri kaydederek servis teknisyenlerinin sorun çözme konusundaki etkinliğini artırır.

  Donanım Tanılama

  Donanım Tanılama işlevi güç kaynağı voltajındaki düzensizlikleri tespit eder ve bu düzensizlikleri monitörde gösterir.

  E-Posta Bildirimi

  E-Posta Bildirimi işlevi düzenli ekran durumu güncellemeleri ve arızaların belirli bir e-posta adresine gönderilebilmesini sağlar.

  Otomatik Ayar

  Analog bir RGB bağlantısı kullanılırken, giriş sinyali zamanlamasında bir hata olursa saat fazı otomatik olarak ayarlanır.