İletişim

Çıktı Güvenliği

Sharp, her türlü organizasyon türüne ve boyutuna uygun kapsamlı bir ürün portfolyosü sunarak, etkin şekilde çalışmanızın yanı sıra yazdırma ile ilgili masrafları kontrol altında tutmanıza yardımcı olur. Ayrıca politikaları belirlemenize yardımcı olurken yazıcınıza erişim ve güvenliği kontrol altına almanıza yardım edeceğiz.

Bireylere izinler atama ve yazıcılara erişimlerini kontrol etme ile, neler yapıp yapamayacaklarını bir departman veya bireysel seviyede belirleyerek, bir yazıcı yönetim politikası oluşturabilirsiniz. Herkes MFP cihazlarından yazdırma yapmaya veya giriş yapmaya çalışabilir ama bu cihazlar, yalnızca uygun yetkilendirme ve izne sahip olanlara yanıt verecektir.

İsteğe bağlı olarak, BT yöneticileri ve iş sahipleri giriş işlemini bir PIN kodu veya kart okuyucu ile sadeleştirebilir, bireylere veya gruplara kredi limiti atayabilir, bir müşteriye faturalama modeli oluşturup departmanlara, projelere veya müşterilere ücretlendirme yapabilir. Tüm cihaz kullanımları denetim amaçları için kayıt altına alınmaktadır.