İletişim

Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri

İster küçük bir çalışma grubunuz, ister yoğun bir departmanınız, ister komplike bir baskı odanız olsun, Sharp Çok İşlevli Yazıcılar (MFP'ler) baskı, fotokopi ve tarama işleriniz için daima harika bir seçimdir. Peki Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimizle birlikte kullanıldıklarından bunlardan çok daha fazlasını da yapabildiklerini biliyor muydunuz?

Belge yönetiminin, belge kontrolü, iş akışı yönetimi, güvenli belge depolama, belge tarama dahil bütün aşamalarını iyileştiren ve çok daha fazlasını sunan yazılım çözümleriyle, veriminizi artırmak ve maliyetleri kontrol altına almak için ihtiyaç duyacağınız her şeyi size sunabiliriz.

 • Çıktı Yönetimi

  Optimize Edilmiş Baskı Çözümlerimiz, yazıcı filonuzu kontrol etmeniz ve maliyetleri düşürmeniz için size kolay bir yöntem sağlar. Çıktı yönetimi yazılımları, yazıcılarınızın tam olarak ne kadar, kimler tarafından ve ne zaman kullanıldığını görebilmenizi sağlar ve size ağınızdaki bütün yazıcıların erişim haklarınızı kontrol edebilme imkanı sunar.Ayrıca optimum verim için doğru yazıcıların doğru yerlerde olmasını sağlayacak bilgileri de size sağlar.

 • Belge Yakalama

  Optimize Edilmiş Tarama Çözümlerimiz, belge yakalama işlemlerine hız ve verimlilik katar. Tarama, endeksleme, dosyalama, dağıtma, geri çağırma: normalde çok zaman alan tüm bu işler ya siz tarama yaparken otomatik olarak halledilebilir ya da MFP'nin kumanda panelindeki simgelere basılarak saniyeler içinde tamamlanabilir. Belge yakalama işleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 • Mobil Uygulamalar

  Bağlantı halinde kalmak ve bilgilere erişmek için hepimiz telefonlar ve tabletlere bel bağlamış durumdayız. Optimize Edilmiş Mobil Çözümlerimiz sayesinde her tür mobil cihazı ağınızı kolayca entegre edebilirsiniz. İnsanlara telefonları, tabletleri ve dizüstü bilgisayarlarından çıktı almanın kolay bir yöntemini sağlamalarının yanında, mobil uygulamalarımız ofisten uzaktayken bile belgeleri güvenle tarayabilmenize ve paylaşabilmenize imkan verir.

 • Belge Yönetimi ve Belge İş Akışı

  Optimize Edilmiş İş Akışı Çözümlerimiz, tekrarlanan işlerdeki pürüzleri ortadan kaldırarak ekipteki herkesin verimini artırmasına yardımcı olur. Artık dosyaları taradıktan sonra doğrudan ihtiyaç duyan kişiye, uygulamaya ya da bölüme gönderebilirsiniz.

  Bulutta ya da kendi sunucularınızda çalışan Sharp belge yönetimi yazılımları, yetki sahibi olan herkesin iş için kritik öneme sahip bilgilere istediği zaman, istediği yerden, telefonlar ve tabletler dahil neredeyse her tür cihazdan ulaşabilmesini sağlar.

 • Cihaz Yönetimi

  Yazıcılar, fotokopi makineleri ve MFP'ler sürekli ilgi gerektirir – tek yapmanız gereken toner ve kağıt sağlamak olsa bile. İster birkaç, ister yüzlerce yazıcınız olsun, Sharp’ın Optimize Edilmiş Yönetim Çözümleri ve cihaz yönetimi yazılımları hayatı sizin için kolaylaştırır. Kesintiler en aza iner, hizmet dışı kalma süreleri azalır ve her çalışma grubunun üretkenliği muhafaza edilir.

 • Üretim Sınıfı Yazıcılar için Baskı Öncesi ve İş Yönetimi Yazılımları

  Üretim ortamları için, Optimize Edilmiş Baskı Öncesi ve İş Yönetimi çözümleri sunmaktayız. Sezgisel sürükle-bırak arayüzü sayesinde bütün işleri kolayca kontrol edebilir, çıkış için cihaz seçebilir, işleri önceliklendirebilir, iş yüklerini dengeleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

  Kullanışlı İş Önizleme işlevi, baskıya geçmeden önce işleri kontrol etmenize imkan verir. Etkin çıkış hızını iki, hatta üç katına çıkarmak için büyük işleri cihazlar arasında paylaştırabilir ve iş akışını hızlandırmak ve kolaylaştırmak için elektronik iş biletleme işlevibi kullanabilirsiniz.