İletişim

Ofis Yazıcıları

Akıllı. Basit. Güvenli.

Gelecek nesil MFP'lerimizle çalışma şeklinizi dönüştürün

Sharp'ın teknolojileri iletişim kurma biçimimizde, aynen kişisel akıllı cihazların yaptığı gibi bir devrim gerçekleştirir. Sharp'ın en yeni A3 ve A4 renkli ve siyah-beyaz ofis yazıcıları ve Çok İşlevli Yazıcıları da (MFP'ler) aynı o cihazlar gibi bir sezgisel kullanım kolaylığı, akıllı basit bağlantı özellikleri ve çaba gerektirmeyen mobilite sağlar. İşinizle birlikte büyüyebilecek sorunsuz, güvenli ve ölçeklendirilebilir bir bilgi merkezi olarak işlev görürler.

Daha esnek ve üretken bir şekilde çalışmanıza yardımcı olan geliştirilmiş özelliklere ve akıllı işlevlere ek olarak, ihtiyacınız olan tüm bilgileri yaratmanız, kullanmanız ve paylaşmanız için basit bir yöntem sağlarlar. Kullanım Kolaylığı alanında Buyers Lab Pacesetter Ödülü ve 2019'un En İyi MFP Serisi Ödülü gibi sektörün en prestijli ödüllerinden bazılarının yanı sıra, on dördüncü kez 2020 Kışının En İyisi ödülünü kazanarak, bu ödülü MFP kategorisinde en çok kazanan şirket olmuştur.

Güvenli: Standart olarak tam koruma

Değerli bilgilerinizi askeri düzeyde güvenlikle koruma altına alın. Sharp'ın ofis yazıcıları yetkisiz erişimleri ve hırsızlık teşebbüslerini önlemek için tüm verileri ve ağ iletişimlerini otomatik olarak şifreler. Cihazlarınızın ağınıza girmek için bir kapı olarak kullanılma ihtimali konusunda endişelenmenize gerek yoktur, çünkü yetkisiz uygulama ve cihazlarla yapılan erişimleri anında engelleyebilirler. Ayrıca kendi hatalarını düzelten akıllı teknolojisi sayesinde herhangi bir sorun oluştuğunda sistemler güvenli bir şekilde kurtarılabilir.

Basit: Daha fazlasını yapmak için tek ihtiyacınız olan şey

İşleri neden zor yoldan yapasınız? Sharp'ın ofis yazıcıları hayatı çok daha basit hale getirecek şekilde tasarlanmıştır. Gereksiz yere beklemenize gerek kalmaksızın yüksek kaliteli belgeleri yüksek hızlarda oluşturabilirsiniz. MFP'niz sizin yaklaştığınızı algılayınca uyanır ve fotokopi ya da baskı işlerinize ara vermeden toneri doldurabilir veya kağıt ekleyebilirsiniz. Her şeye kişiselleştirilebilen geniş bir dokunmatik ekrandan erişilebildiği için karmaşık ayarlar ya da kontroller yoktur. Durum İletişim Çubuğuna hızlıca bir göz atarak MFP'nin durumunu kontrol etmeniz bile mümkündür. Böylece ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri mümkün olan en hızlı ve verimli şekilde oluşturabilir, kullanabilir ve paylaşabilirsiniz.

En yeni ürün yelpazesini görün

Sharp ofis yazıcılarının akıllı bağlantı özellikleri sayesinde istediğiniz yerde ve istediğiniz zamanda esnek bir şekilde çalışabilir ve her çalışma gününden tam olarak yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken herhangi bir cihazı kullanarak kablosuz olarak bağlanmak, işleri baskıya göndermek ve hazır olduğunuzda en uygun yazıcıdan veya MFP'den serbest bırakmak ya da Microsoft Office belgelerini doğrudan bir USB çubuğundan yazdırmaktır. Tek Oturum Açma (SSO) özelliğiyle bütün favori bulut depolama hizmetlerinize de anında erişmeniz mümkündür. Ayrıca Uygulama Portalı MFP'lerinizin daima güncel kalması için akıllı yazılım güncellemeleri ve bulut bağlantı uygulamaları sağlar.

Ofis Yazıcıları

Sharp'ın A3 ve A4 renkli ve siyah-beyaz ofis yazıcısı serisinin tamamı, neredeyse tüm işletmelerin ve tüm bütçelerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Küçük ve orta ölçekte işletmeler için ideal, akıllı üretkenlik özelliklerine sahip kompakt ve uygun fiyatlı giriş seviyesi ticari yazıcılar sağlarız. Daha yüksek talepleri olan kurumsal ortamlar içinse, güçlü ağ MFP'lerimiz ve akıllı yazılım çözümlerimiz ekibinizdeki herkesin her nerede olurlarsa olsunlar ihtiyaç duydukları baskı, fotokopi ve tarama işlevlerine kolayca erişebilmesini sağlayarak, bilgiyi kullanma yönteminizi dönüştürür.