İletişim

Yüksek performanslı yazıcılar ve ofis baskı çözümleri

Bir ofis yazıcısından ne istersiniz? Hız? Kullanım kolaylığı? Güvenilirlik? Çeşitli işleme seçenekleri? İhtiyacınız ne olursa olsun – ekibinizin ihtiyaçları ne olursa olsun – aradığınız şeyi en yeni ofis baskı çözümlerimiz arasında tam olarak bulabilirsiniz.

Orta ila büyük boyutlu çalışma grupları, uygun fiyatlı giriş seviyesi ticari yazıcı portföyümüzden memnun olacaklardır. Güçlü Çok İşlevli Yazıcı (MFP) çeşitlerimiz ve yazılım çözümlerimizle birlikte, bu ürünlerimiz ekibinizdeki herkesin fotokopi, baskı ve tarama özelliklerini kolayca kullanabilmesine imkan sağlarken, çok çeşitli kağıt besleme ve işleme seçenekleri sunarlar. Bu kadar model arasından ihtiyacınız olan en iyi ofis yazıcısını bulmanız kesindir.

Küçük ila orta ölçekli bir işletmeniz varsa, hatta kişisel kullanımınız için alandan tasarruf sağlayan bir MFP istiyorsanız, küçük ofis yazıcılarımıza ve çok yönlü tarayıcılara sahip olan MFP'lerimize bir göz atmalısınız. Diğer ofis baskı çözümlerimizde olduğu gibi, sıradan ofis lazer yazıcılarından çok daha fazlasını elde edersiniz ve giriş seviyesindeki modellerimizde bile kalite, güvenilirlik, güvenlik ve kullanım kolaylığı yönünden aradıklarınızı bulabilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlayan tasarım

Çevre konusundaki sorumluluklarımızı çok ciddiye alıyoruz. Bu yüzden, eğer ofisiniz için enerji tasarrufu sağlayacak şekilde tasarlanmış ve düşük karbon ayak izine sahip bir yazıcı istiyorsanız, aradığınız ideal çözüm Sharp'ta.

Güçlü üretkenlik uygulamaları

Sharp ofis yazıcıları, tarama ve dosyalama gibi manüel işlemleri kusursuzlaştırma ve otomatikleştirme amacı taşıyan giderek artan sayıdaki Optimize Edilmiş Yazılım Çözümü ve verimlilik uygulamasını çalıştırmaya hazır durumdadır. Bu sayede yalnızca bugünkü ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmaz, gelecekte karşılaşacağınız zorluklara uyum sağlamanıza da yardımcı olurlar.

Mobil iş gücünün desteklenmesi

Küçük ticari yazıcılarımız bile sevdiğiniz çalışma biçimini destekler. Çalışanlar ve konuklar, bir USB hafıza çubuğu takarak ve mobil cihazlarından kolayca bağlanarak baskı ve tarama işlemlerini yapabilir.

İhtiyacınız olan şey ister gelişmiş üretkenlik özelliklerine sahip kişisel bir A4 ofis yazıcısı ve tarayıcısı, ister ekibinizdeki herkesin paylaşabileceği ağ üzerinde çalışan güçlü bir A3 renkli MFP, isterse de bunların arasında bir şey olsun, hızlı çıktılar ve verimli dijital iş akışları için mükemmel seçim Sharp'tır.