İletişim

Ağ Güvenliği

Veriniz risk altındadır. Bunun ağınız veya internet üzerinden transfer işlemi sırasında değiştirilmesi, çalınması, kopyalanması veya yolunun kesilmesi muhtemeldir. MFP yazıcılarınızın güvenlik altına alınması, ileri bir siber saldırıda kullanılmalarını engeller ve cihaz üzerinde depolanmış verilerinizi korur. Tarama, yazdırma veya bilgi paylaşımı sırasında, Sharp hassas verilerinizi şu yollarla korumaya yardımcı olacaktır:

 Cihazda veri şifrelemesi ile

 Şifrelemeli Adobe PDF dosyaları ile

 SSL protokollerinin kullanımı ile

 E-posta şifreleme ile

Sharp, Ortak Kriter sertifikasyonunu başaran ve Veri Güvenliği Kiti (VGK) için EAL 4 alan dünyanın ilk MFP imalatçısıdır. Biz ayrıca Basım Cihazı Koruma Profili (BCKP) standardına uyan ilk imalatçı firma olarak da biz gösterilmekteyiz. Cihazınız üzerinde depolanmış veya iletilmekte olan verilerinizi korumak için tasarlanmış bir dizi standart ve isteğe bağlı güvenlik özellikleri ile, ağ ve veri güvenliği Sharp’ın MFP cihazları ve yazıcıları için temel bileşenler olmaya devam etmektedir.

Ayrıca belirli bir ağ üzerinde spesifik bilgisayarlara erişimi sınırlayan ve her bir cihazda herhangi bir protokol veya servis portunu etkin veya pasif hale getirme işlemini gerçekleştirebilen bir akıllı ağ arayüzü ve güvenlik duvarı vardır.

MFP’nizin güvenliğini sağlamak veya yazıcılarınızın güvenlik yönetimini merkezi hale getirmek için BT yöneticilerine tutarlı bir yazıcı güvenliği politikası sağlamada yardımcı benzersiz bir araç seti sağlayabiliriz ve şunların gerçekleşmesini sağlayabiliriz:

 Tek bir noktadan, kullanımı kolay bir merkezi konsol ile cihazlarınızı bağlama, izleme ve yönetme

 Kendi ağınızı ve yazıcı güvenliği politikanızı sorunsuz şekilde oluşturma ve kurma

 GVKY dahil en son güvenlik yönetmelikleri ile uygunluk sağlama