İletişim

Yönetimli Baskı Hizmetleri

Sharp Yönetimli Baskı Hizmetleri, işletmeniz dahilinde sahip olmadığınız uzman baskı yönetimi becerilerine uygun bir fiyatla erişmenize imkân sağlayarak belge iş akışlarını daha verimli ve daha ucuz hale getirmek için tasarlanmış bir baskı hizmetleri portföyüdür.

İlk aşama olarak, maliyetleri anında %30'a varan seviyede düşürürler*. Ama bu sadece başlangıçtır. Yönetimli Baskı Hizmetlerimiz, ‘yazdır’, ‘tara’ ya da ‘kopyala’ düğmesine bastığınız andan, tamamlanmış belgeyi aldığınız, dağıttığınız ya da depoladığınız ana kadarki tüm işlerde yeni verimlikler kazanmanız için basit maliyet modellerinin ötesine geçer.

Yönetimli Baskı Hizmeti Nedir?

Tüm Yönetimli Baskı Hizmetlerinin en önemli amacı, gereksiz yönetim işlerini ortadan kaldıran, maliyetleri asgari seviyede tutan ve üretkenliği artıran merkezileştirilmiş bir yaklaşım hayata geçirmektir. Bununla birlikte, baskı hizmetleri her işletmenin ihtiyaçlarına göre değişebilir (ve değişmelidir).

Gözü daima gelecekte olan Sharp Yönetimli Baskı Hizmetleri, acil ihtiyaçlarınızın değerlendirilmesiyle başlayan ve geleceğinizi destekleyecek bir stratejinin belirlenmesi ve hayata geçirilmesi için sizinle birlikte çalışılmasıyla devam eden kanıtlanmış beş aşamalı bir süreç kapsamında sağlanmaktadır.

Kişiselleştirilmiş baskı hizmetleri

Her işletme birbirinden farklı olsa da, baskı hizmetleri uzmanlarımız baskı, tarama, fotokopi ve belge yönetimi ihtiyaçlarını en iyi karşılayan ekipmanlara hızlı ve kolay erişime sahip olduklarında ve kullanıcı deneyimi olumlu olduğunda herkesin daha verimli çalışabileceğinin bilincindedir.

Bu yüzden baskı işlerine ne kadar harcadığınızı analiz etmenin yanında, belgelerle gerçekte nasıl çalıştığınızı da derinlemesine inceleriz. Az kullanılan (yatırım geri dönüşünü sınırlayan) veya fazla kullanılan (güvenilirliği azaltan) yazıcılarınız ya da Çok İşlevli Yazıcılarınız (MFP'ler) olup olmadığını belirleriz. Bunların kullanım amacınıza uygun olup olmadığını tespit ederiz. Ve yazıcılarınızı kimlerin, ne amaçla kullandığını ve ne kadar israf yapıldığını keşfederiz.

Size anında kazanç sağlamanın yanında, gelecekte de bu sorunların önüne geçmenizi sağlayacak bir Yönetimli Baskı Hizmeti uyarlayabilmek için tüm bu sorunları ve daha fazlasını inceleriz.

İşlerin yolunda devam etmesini sağlar

Yönetimli Baskı Hizmetlerimizin iyi performans sağladığından kesin olarak emin olursunuz, çünkü size üç ayda bir kesin bilgiler ve rakamlar içeren kolay anlaşılır raporlar sunarız. Ve bu raporlar yalnızca genel giderleri değil, ince detayları da içerir.

Dahası, örneğin yeni iş akışlarının benimsenmesi ya da eskiyen ekipmanların değiştirilmesi suretiyle daha iyi hale getirilebilecek bir şey varsa, size bunu nasıl yapacağınızı gösterir ve yapmanıza yardım ederiz. En az çaba ve minimum maliyetle en iyi performansı alabileceğinize güvendiğiniz sürekli gelişen bir ilişkimiz olur.

Size en uygun biçimde çalışır

Sharp Yönetimli Baskı Hizmetlerinin bütün bileşenleri tamamen yapılandırılabilirdir ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu yüzden çalışma şekliniz ne olursa olsun ve ister sadece birkaç yazıcıya ister koca bir filoya sahip olun, Sharp’ın Yönetimli Baskı Hizmetleri gündelik işlerinizi eskisinden daha kolay, daha ucuz ve verimli hale getirir.

*Kaynak; Gartner 2013 “Aktif Baskı Yönetimi İnisiyatifleri Baskı Maliyetlerinizi %10 ila %30 Arasında Düşürebilir"