İletişim

Sharp Güneş Enerjisi Çözümleri

PV öncüsünden birinci sınıf güneş panelleri

Çevreye saygılı enerji üretimi için yüksek kaliteli güneş panelleri arıyorsanız doğru yere geldiniz. Güneş enerjisi çözümleri sağlamak 60 yılı aşkın süredir Sharp'ın en temel yetkinliği olmuştur. Sharp bugüne kadar tüm dünyada 50 milyondan fazla ileri teknoloji fotovoltaik (PV) panel satmış ve binlerce güneş enerjisi müşterisinin ihtiyaçlarını karşılamıştır.

Avrupa ofisimizden Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki kurulumcular, distribütörler ve proje şirketlerine güneş enerjisi sistemleri satmaktayız.

Sharp'ın yüksek performanslı güneş paneli portföyü konutlar, ticari işletmeler ve serbest alan kurulumları için tasarlanır. Ev sahipleri ya da ticari müşteriler gibi son müşteriler fotovoltaik panelleri yerel kurulumcuların sağladığı kurulum hizmetiyle birlikte satın alabilir.

Donanım tedariğinin yanı sıra, Sharp tüm dünyada proje işinde de aktiftir ve ortaklarıyla birlikte güneş enerjisi santrallerinin geliştirilmesinde çalışmaktadır. Sharp geliştirmenin her aşamasında proje haklarına talip olup bu hakları edinir ve ortaklarına üretim kapasiteleri ve finansman seçenekleri için doğrudan erişim sağlar.

Sharp'ın güneş enerjisi işi hakkında aşağıdaki dillerde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz

Aşağıdaki dil sayfalarından güneş enerjisi ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkından daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz:

>> İNGİLİZCE

>> ALMANCA

>> FRANSIZCA

>> İSPANYOLCA

>> FLEMENKÇE

>> LEHÇE

>> MACARCA

Bu sayfalardaki metinleri kendi dilinize çevirmek için tümleşik çeviri hizmetleri olan bir tarayıcı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız yoksa, bunun yerine doğrudan güneş enerjisi satış ve hizmet ekibimizle temasa geçebilirsiniz.