İletişim

Görsel Çözümler

Dijital tabelalar için ticari ekranlardan, gerçek kağıt üzerinde kalem deneyimi için etkileşimli ekranlara kadar, Sharp'ın her ihtiyaç için bir görsel çözümü bulunmaktadır.

Profesyonel ekran çözümlerimiz ve video duvarlarımız karmaşık bilgilerin net bir şekilde aktarılmasına ihtiyaç duyulan her tür ortam için idealdir. Büyük formatlı ekranlarımız alışveriş ve ulaşım merkezleri gibi kalabalık ve yoğun yerlerde mesajınızı iletebilmenizi sağlar. Daha küçük alanlar içinse, 32 inçten başlayan boyutlarda sınıflarının lideri görsel ticari çözümlerimiz bulunmaktadır.

Uygulamanız, ihtiyacınız ya da ortamınız ne olursa olsun, görsel çözümlerimiz içinden size uygun bir dijital ekran bulabilirsiniiz.

Etkileşimli Çözümler

Sharp'ın etkileşimli ekran çözümleri kolay işbirliği, iletişim ve paylaşım imkanı verir. Kolay kullanımlı ve son derece iyi tepki veren dokunmatik performansları sayesinde kullanıcılar kendilerine güvenebilir ve ana işlerine odaklanabilir. Son derece güzel uygulama araçları her ortam için harikadır ve mevcut yazılım ve donanımlarla sorunsuz entegrasyon sağlar. 

SHARP’ın Sharp Display Connect uygulaması, tüm mobil akıllı cihazlar ve uzak konumlarla kablosuz iletişim ve işbirliği imkanı verir. İster toplantı odasında ister sınıfta olun, Sharp öğretme, birlikte çalışma ve iletişim kurma yöntemlerinizi değiştirir.

Profesyonel Ekranlar

Profesyonel ürünlerimizin her şartta ve konumda mümkün olan en iyi etkiyi uyandırabilmek için 7/24 çalışma, manzara, portre ve yatay kurulum seçenekleri gibi özelliklerinin yanı sıra yüksek parlaklığa sahip ve yüksek çözünürlüklü ekranları vardır.

LCD ekranlar konusundaki liderliğimizden faydalanarak, uzmanlığımızı yenilikçi ürünlerden oluşan kapsamlı yelpazemizi olası her profesyonel ekran senaryosunun gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirmek üzere odaklamaya devam ediyoruz.

Dikey Piyasalar

Profesyonel ekran işi, çok çeşitli piyasalar ve uygulamalarda şaşmaz standartlara sahip olunmasını gerektirir. Her durumun kendine has zorlukları olmakla birlikte, hepsinin ortak noktası son derece özel olan ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiş etkili ve güvenilir çözümlere gereksinim duymalarıdır.

Şirket yönetim kurulu odalarının baskılı ortamından zorlayıcı kamusal gösterim uygulamalarına kadar, Sharp olarak her senaryoya uygun yüksek kaliteli ekranlar sağlayacak sınıfında lider, yenilikçi çözümler geliştirecek deneyim ve uzmanlığa sahibiz.

Yenilikçi ileri teknolojilerle yaptığımız her şeyde mükemmelliğe adanmışlığı bir araya getiriyor ve her tür dikey market gereksinimi için orijinal ve son derece etkili bir Sharp Görsel Çözümü sunabileceğimize kesinlikle inanıyoruz.

Teknoloji

Sharp olarak, LCD ekran ve dokunmatik ekran teknolojilerinde sektör lideri olmaktan gurur duyuyoruz. Bu, tükenmeyen kararlılığımız ve zamanımız, uzmanlığımız ve kaynaklarımızı yeni teknolojiler geliştirmeye adamamız sayesinde gerçekleşmiştir. Bunun örneklerinden bir tanesi, Sharp'ın tescilli materyallerinin yenilikçi bir şekilde bir araya getirilmesinin bir ürünü olan ve ultra yüksek kontrast ve görüntü çözünürlüğü sağlarken, aynı zamanda arka aydınlatmanın en verimli kullanımı sayesinde devrim niteliğinde bir enerji verimliliği sağlayan, LCD panellerimizin ardındaki UV2A teknolojisidir.