İletişim

Etkileşimli Ekran Çözümleri

Söz konusu dokunmatik monitörler ve etkileşimli ekranlar olduğunda iki şeye ihtiyacınız vardır: sıra dışı bir kalite ve kullanım kolaylığı. Sharp'ın kapsamlı etkileşimli ekran çözümlerine daha yakından bakmanızı gerektiren en önemli sebep budur.

Toplantı salonlarında, stüdyolarda ya da dersliklerde, etkileşimli çözümlerimiz size bunları herkesin doğal ve sezgisel biçimde kullanabilmesini sağlayan gerçek Kağıt Üzerinde Kalem deneyimini sağlamaktadır. Öğrenmeniz gereken karmaşık teknolojiler yoktur – herkes gelip sadece elini uzatarak paylaşmaya başlayabilir. Ve bu daha sadece başlangıçtır.

Sharp’ın Display Connect yazılımı toplantıdaki herkesin kendi tabletleri veya diğer mobil cihazlarından BIG PAD etkileşimli düz panel ekranlarımıza bağlanabilmesine, üzerilerindeki her şeyi görebilmesine (metin, grafik, fotoğraf, video, hatta elle yazılmış notlar dahil) ve doğrudan katkıda bulunabilmesine imkân verir. Dahası, farklı odalarda çalışıyor olsalar bile aynı kolaylıkla katkıda bulunabilirler.

Üstün dokunmatik monitörler

Her ortama uyacak çeşitli boyutlarda sağlanan etkileşimli ekranlarımızda kristal netliğinde çözünürlük ve son derece hızlı tepki veren dokunmatik ekran teknolojileri bulunmaktadır.

Teknolojinin bazen bize mani olduğunun bilincinde olduğumuz için etkileşimli ekran çözümlerimizi kolay ve sezgisel hale getiren bir kullanıcı arayüzü ve uygulama araçları geliştirdik. Kullanımları konusunda eğitim almanıza gerek yoktur – yaratmaya, iletişim kurmaya ve işbirliği yapmaya başlamak için tek gerekli olan hızlı bir alıştırma yapmaktır.

Ayrıca görünüşleri de güzeldir. Küçük toplantı alanları için geliştirdiğimiz en küçük modellerden, zorlu yaşamsal görev uygulamaları ve eğitim ortamlarına yönelik etkileşimli ekran çözümlerimize kadar tüm dokunmatik monitörlerimizin dikkatinizi ekrandaki mesajdan hiçbir şeyin uzaklaştırmaması için ince çerçeveli şık tasarımları vardır.

Eksiksiz çok yönlü etkileşimli ekran çözümleri

En küçük etkileşimli dokunmatik ekranlarımız, kompakt olmasına rağmen ilgiyi üzerinde toplayabilen 40” formatından başlamaktadır. Bunlar altı kişiye kadar olan toplantılar için idealdir ve etkileşimli mağaza ekranları ve tabelaları olarak da yepyeni imkânlar sağlamaktadır.

Skalanın diğer tarafında ise büyük alanlar için 80” BIG PAD etkileşimli düz panel ekranlarımız bulunmaktadır. Kontrol odaları, sergiler, modern resepsiyon alanları ve tüm diğer geniş alanlar için bu profesyonel dokunmatik ekranların üçü birbirine bağlanabilir.

Tümü video konferanslara uygundur ve bazılarında ekranın üzerine yazarken sıra dışı, hatasız doğruluk sağlanması için Sharp’ın sınıf lideri Yansıtmalı Kapasitif dokunmatik teknolojisi kullanılmaktadır. Bazılarında da ek cihazlar bağlanarak işlevlerin artırılabilmesine imkân veren bir Mini-OPS Genişletme Yuvası özelliği bulunur.