İletişim

Etkileşimli Çözümler - Özellikle

Söz konusu dokunmatik monitörler ve etkileşimli ekran teknolojisi olunca, ‘herkese uygun’ tek bir çözüm yoktur. İşte bu sebeple, belirli ortam ve uygulamalara uygun değişik teknolojileri bir arada kullanarak farklı boyut ve formatlarda dokunmatik ekranlar geliştirdik.

En şık yönetim kurulu odalarından en küçük toplantı alanlarına, dersliklerden konferans salonlarına, görev kontrol merkezlerinden televizyon stüdyolarına kadar her ortamda Sharp'ın etkileşimli ekranları güzel görünür ve görevlerini her seferinde yerine getirir.

Mesajınızı ulaştırın ve parmaklarınızla ya da akıllı dokunmatik ekran kalemlerimizle yazarak fikirlerinizi yakalayın ve kapasitif dokunmatik ekranlarımızın hassaslığının keyfine varın; yüksek kaliteli video konferanslar ile insanları bir araya getirin; ilgi çekici mağaza içi tabela ekran çözümleriyle dikkatleri üzerinize çekin - istediğiniz ne olursa olsun, ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir Sharp etkileşimli ekranı veya dokunmatik monitörü bulabilirsiniz.

Etkileşimli Çözüm Özellikleri

 • Çok Amaçlı Uygulamalar

  Büyük Bir Etki Uyandırmanın Daha İyi Bir Yolu

  Ofis toplantı odasından, eğitim ve konferans salonlarına kadar her yerde, Sharp'ın etkileşimli dokunmatik ekran sistemi başarınızı yükseltebilir. İzleyicilerinizi motive edin. İmajınızı daha iyi hale getirin. Mesajınıza hak ettiği etkiyi katın. Sunum ekibiniz Sharp'a sahipse olasılıklar sonsuzdur ... ve her an muhteşem bir performans için doğrudur.

 • Olağanüstü Ekran Boyutu

  Mesajınızı Daha Büyük Bir Etkiyle Verin

  Boyut önemlidir — ve günümüzün rekabetçi dünyasında büyük bir Sharp etkileşimli ekran sistemi mesajınızı ulaştırmak konusunda büyük bir fark yaratmanızı sağlayabilir. 80" sınıfına (80" çapraz) kadar ekranlarla, Sharp BIG PAD etkileşimli ekran sistemleri sunumlarınızı canlandırmanıza yardımcı olmak için size olağanüstü HD netliği sağlar.

 • Olağanüstü Görüntü Kalitesi

  Düşük Enerji Tüketimiyle Eşit dağılan Parlaklık

  Sharp'ın UV2A  foto-hizalama teknolojisi göz kamaştırıcı renkli görüntüler yaratır ve tam sıra arka ışık tasarımı enerji verimliliğine sahip beyaz LED'leri eşit olarak dağılmış parlaklık ve daha net okunan metinler için panelin tamamına yayar.

  Plazma Ekranlara Kıyasla Yaklaşık 5 Kat Daha Parlak

  Model

  Sharp PN-70TB3 70" Sınıfı
  (69 1/2" Çapraz LED-LCD)

  Tipik
  Parlaklık

  300 cd/m2


   

  Model

  Sharp PN-70TB3 70" Sınıfı
  (69 1/2" Çapraz LED-LCD)

  Tipik Güç
  Tüketimi

  225 W

   

 • Kullanıcı Dostu Sharp Pen Software™ Arayüzü

  Her Sunumu Bir Profesyonel Gibi Kontrol Edin

  Kullanıcı Dostu Pen Software Arayüzü dokunmatik bir ekran kalemi kullanarak, kalem ayarları ve işlevlerine kolay erişim sağlayan akıllıca düzenlenmiş simgelerden oluşan bir menü olan Pen Software kullanıcı arayüzünü kolaylıkla başlatabilir ve görüntüleyebilirsiniz. Her dokunmatik kalemin, ekrana aynı anda dört kişi yazı yazarken bile görüntülenebilen kendisine ait bir menüsü vardır. Renk ve çizgi kalınlığı gibi kalem ayarları her dokunmatik kalem için ayrı ayrı ayarlanabilir (işlev düğmeleriyle).

  Sunumunuza Tam Olarak Doğru Dokunuşu Yapın

  Performans, basitlik ve kontrol rahatlığı konularında hiçbir şey Sharp etkileşimli ekran sistemini geride bırakamaz. Gelişmiş Optik algılama teknolojisi ve kızıl ötesi dual dokunmatik, kullanılırlık ve hassasiyeti artırmak için daha fazla kesinlik sağlar. Ayrıca iş planları oluşturabilir, önemli başlıkları işaretleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Daha sonra da biçimlendirdiğiniz belgeleri paylaşabilir ya da gelecekte başvurmak üzere basılı kopyalar oluşturabilirsiniz.

 • MFP Bağlantısı

  Renkli tarama yapabilen bir Sharp MFP ile taranan belgeler ve resimler doğrudan kalem yazılımına aktarılıp BIG PAD'de görüntülenebilir. Kolaylığı daha da artırmak için ekranda gösterilen görüntü verileri (notlar dahil) bir PC'ye kaydedilebilir ya da basılmak üzere doğrudan bir MFP'ye gönderilebilir.

 • Touch Display Link İle Daha Akıllı Çalışın

  Touch Display Link 2.01 yazılımı etkili ve çok yönlü iletişimi destekler. Elle yazılan notlar ve gerçek zamanlı olarak yapılan çizimler dahil olmak üzere ekrandaki içerikler eşzamanlı olarak BIG PAD'de ve PC'ler, tabletler ve akıllı telefonlar gibi mobil cihazlarda görüntülenebilir. Touch Display Link hem iş hem eğitim ortamlarında etkileşimli sunumları, canlı tartışmaları ve kağıtsız toplantıları kolaylaştırır

  Touch Display Link, BIG PAD'de ve kablosuz LAN ile bağlanan mobil cihazlarda şu etkileşim işlevlerini destekler: ekrandaki içeriklerin paylaşılması

  • dosya aktarımı
  • ekran üzerinde etkileşimli olarak yazma ve çizme
  • BIG PAD'in mobil cihazlar vasıtasıyla uzaktan kumanda edilmesi

  50'ye kadar mobil cihaz1, 3 eşzamanlı olarak bağlanabilir.

  Dosyalar, BIG PAD'e bağlı olmadıklarında bile mobil cihazların arasında alınıp verilebilir.

  Kullanıcılar ekrandaki görüntüleri alıp mobil cihazlarına kaydederek kendi açıklamalarını girdikleri notlar (kişisel notlar) oluşturabilir.

  Touch Display Link, daha büyük boyutlu etkileşimli iletişim sağlanması için aynı ağdaki (intranet, VPN, vb.) iki BIG PAD'i de birbirine bağlayabilir.

   

  1 - Bağlanabilen mobil cihazların sayısı aşağıdaki koşullara bağlıdır.

  • LCD monitörler 
   • PN-70TA3/60TA3 önceden kurulmuş yazılımla kullanılır: Maks. 20
   • PN-70TA3/60TA3/70TB3/60TB3 paket yazılım CD-ROM'uyla kullanılır: Maks. 50
  • OS — Windows® 7: Maks. 20; Windows® 8/8.1: Maks. 50

  2 - İşletim Sistem gereksinimleri:

  • PC'ler: Windows® 7, Windows® 8/8.1;
  • Tabletler: Windows® 7, Windows® 8/8.1, Android, iOS;
  • Akıllı telefonlar: Android, iOS

  3 - 20 ya da daha fazla mobil cihaz bağlanması için en az iki LAN erişim noktası gerekir.