İletişim

Doküman Güvenliği

Sharp’ın doküman güvenliği suiti, kullanımı kolay iş akışı ve otomasyon araçlarıyla daha fazla iş tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, güvenli ve sağlam doküman yönetim proseslerimiz sayesinde en son yönetmeliklerle uyumlu olmanın rahatını yaşarsınız.

Parça parça ve çok fazla dağıtılmış haldeki doküman ortamlarında çalışmaya son verin. Bunun yerine geleceğe odaklanıp, tamamen indekslenmiş, merkezileştirilmiş bir veri havuzu ile personelinizin bilgi ararken daha az zaman harcaması ve bunları doğru kullanıma odaklanmasını sağlayabilirsiniz. 

Veri ve dokümanlar yüklerken, doğru indeksleme detayları ve açıklayıcı metaveriler eklemeniz istenecek ve Sharp’ın tam metin arama özelliği ile ihtiyaç duyduğunuz veriye doğrudan yollar bulacaksınız ve versiyon takibi ve denetim izleme gibi faydalardan da yararlanacaksınız.

Dosyalarınız yalnızca Avrupa Veri Merkezlerinde (yerel sunucu-bazlı kurulumlar da mevcuttur) tekli, yapılandırılmış ve güvenli depolamaya alınır.

Verileriniz erişim kontrolleri, güvenlik duvarları, son teknoloji şifreleme ve yedek yük devretme sistemleri ile korunur. Ayrıca kullanıcıya veya iş grubuna dakikalar içerisinde verilen izinleri ayarlayabilir, değiştirebilir veya kaldırabilirsiniz ve yalnızca ihtiyaç duyduğunuz kadar az bilgi paylaşmanız böylece sağlanmış olur.