İletişim

Dikey piyasaların ihtiyaçlarının karşılanması

Sharp, ofis alanından kazandıran küçük ofis yazıcıları ve enerji tasarrufu sağlayan kurumsal yazıcılarıyla tanınmaktadır, ama çözümlerimizin belirli dikey piyasaların ihtiyaçlarını da karşılamak için ticari yazıcılar dünyasının ötesine de uzandığını biliyor muydunuz?

Devlet daireleri, hukuk ve finans firmaları, eğitim kurumları, konuk ağırlama sektörü, sağlık sektörü– uzmanlığınız ne olursa olsun, Sharp'ın ihtiyaçlarınıza tam olarak uyacak çözümleri olduğunu göreceksiniz.

Gerçekten de, ürünlerimiz yüksek performanslı siyah-beyaz ve renkli Çok İşlevli Yazıcıları (MFP'ler), hızlı ve çok yönlü büyük formatlı yazıcıları ve her tür iş yerinde verimi ve üretkenliği artıran Yazılım Çözümü ve Yönetimli Hizmetler portföyünü de içermektedir. İşte size bir kaç örnek:

 • Yerel ve Merkezi Hükümet

  Sharp'ın güvenilir baskı teknolojisi sayesinde artık tam bir güvenlikle yüksek kaliteli materyaller basmanız mümkün. Büyük formatlı yazıcılarımız ve MFP'lerimiz, normalde üçüncü taraf ticari baskı işletmelerinin hizmetlerinden yararlanarak alabileceğiniz miktarlarda çeşitli belge ve hazır hale getirilmiş kitapçığı kendiniz üretmenizi çok kolay hale getirir.

 • Eğitim

  Çevreye zarar vermeyen, üst düzey güvenliğe sahip ve kolay belge yönetimi imkanları sunan uygun fiyatlı baskı çözümleri arayan okullar, üniversiteler ve diğer eğitim kurumları, aradıklarını Sharp'ta bulabilir. Çeşitli kurumsal yazıcılarımız, büyük formatlı yazıcılarımız, hatta çok uygun maliyetli küçük ofis yazıcılarımız eğitim sektöründe popüler durumdadır.

 • Hukuk ve Finans

  Hukuk firmaları ve finans kurumları, ticari yazıcılarımız ve MFP'lerimizin gizli belgeleri doğrulanabilir bir denetim iziyle birlikte kolayca oluşturabilmesi ve yönetebilme yeteneğinden memnun olacaktır. Dahası, makineyi değiştirme zamanınız geldiğinde içindeki verilerin tüm izlerini tamamen silmeniz mümkündür.

 • Sağlık

  Maliyet ve güvenlik, sağlık sektöründe diğer bütün dikey piyasalarda olduğundan belki de daha önemlidir. İşte bu yüzden rekabetçi sayfa başı maliyetlere ve sektördeki en sıkı güvenlik önlemlerinden bazılarına sahip olan ticari yazıcılar, MFP'ler ve büyük formatlı yazıcılar tasarladık.

 • Konuk Ağırlama

  Kurumsal konuk ağırlama sektörünün hızlı ve kısıtlı süreler içinde hareket eden dünyasını ve imajın her şey demek olduğu ve işleri doğru yapmak için yalnızca tek bir şansın olduğu otellerin üzerindeki baskıyı anlıyoruz.

  Artık kağıt belgeleri tarayıp e-postayla göndermeyi, faks gönderip almayı ve yüksek kaliteli materyaller üzerine tabelalar, uyarılar, hatta şık menüler basmayı kolaylaştıran Sharp MFP'lerle konuklarınızın gözünü doldurabilirsiniz. Ayrıca, cazip, yüksek kaliteli tabelaları saniyeler içinde hazırlayabilmenize imkan veren büyük formatlı yazıcılarımızın pek çok kolay özelliği bulunmaktadır.

 • Kurumsal

  İşletmeler ve çalışma grupları raporlar oluşturmak, broşürler yayınlamak ve yüksek kaliteli, profesyonel sunumlar hazırlamak için Sharp'ın MFP'lerine güvenebilir. MFP, bilgi ve insanların bilgiyi kullanma yöntemleri arasındaki doğal bağlantıdır; işte bu yüzden Sharp müşterilerimize gizli bilgileri güvence altına almak için ölçeklenebilir bir yaklaşım sağlamak üzere tasarlanmış kapsamlı bir güvenlik süiti sunmaktadır. Çoğu işletmenin gereksinimleri konusunda hassas olan Sharp şifreleme ile verilerin birden çok kez üst üste yazılmasını birleştirerek, halihazırda diğer üreticilerin kullandığı pek çok süreçten daha yüksek seviyede bir güvenlik sağlamaktadır.