İletişim

Dikey Pazarlar

Doğru LCD monitörün seçilmesi kritik öneme sahiptir. Birisi monitöre her baktığında - bu kişi ister bir müşteri, ister çalışan, isterse de konferans katılımcısı olsun - dijital tabela ekranınızın kalitesi ve netliği güçlü ve unutulmaz bir intiba yaratır.

Ticari ekran ve dijital tabela ekran yelpazemiz, çok çeşitli uzmanlık uygulamalarına yönelik monitörler içermektedir. Örneğin yönetim kurulu odalarında ve dersliklerde, BIG PAD etkileşimli beyaz tahtalarımız karmaşık konuların iletilmesini kolaylaştırır ve birlikte çalışmayı ve grup katılımını teşvik eder.

Mağazacılık alanlarında, 4K ekranlarımız mesajınızı insanların durup dikkat etmelerini sağlayan çarpıcı, dikkat çekici bir netlikle iletilmesini sağlar.

Halk etkinliklerinde, showroom'larda, ticaret fuarlarında, sergilerde ve lobilerde, kurumsal tabela ekran çözümlerimiz reklam yapmak ve bilgi ve eğlence sağlayan sürekli tekrar eden görüntüler yayınlamak için idealdir.

Yakından izlemeye yönelik  uygun fiyatlı LCD monitörlerden çarpıcı 4K ekran duvarlarına ve bunların arasında yer alan çözümler içinden aradığınız ne olursa olsun, bıraktığınız ilk izlenimin gerçekten iyi olmasını sağlayacak bir Sharp dijital tabela ekran bulabilirsiniz.

 • Eğitim

  Eğitim sektörünün tamamında gelişmiş öğrenme ortamları oluşturun. İlk ve orta okullarda, yüksek öğrenimde, meslek okullarında, üniversitelerde, kurumsal eğitim ve yetişkin eğitimi alanlarında katılımı artırmak ve öğrencileri motive etmek için yenilikçi profesyonel ekranlarımızı kullanabilirsiniz. Gelişmiş yüksek çözünürlüklü ve dokunmatik ekran teknolojileri ve diğer cihazlarla kablosuz olarak iletişim kurabilme özelliklerine karşın, Sharp'ın uzmanlığı ve bilgisi sayesinde bu gelişmiş özelliklerin kullanımı, eğitimcilerin teknoloji yerine öğretmeye odaklanabilmesini sağlayabilmek amacıyla sezgisel ve kolaydır.

  Son derece teşvik edici ve etkileşimli görsel bilgiler sunarak öğrenmeyi her yaş grubu için kolaylaştırın. Öğretmenler ve öğrenciler Sharp'ın BIG PAD ürünü tarafından sağlanan etkileşim özellikleri sayesinde işbirliği yapabilir ve daha verimli bir öğretim deneyimi yaşayabilir.

  İleri Eğitim

  Materyallerin daha iyi anlaşılması ve daha kapsayıcı bir öğrenme deneyimi sunulabilmesi için öğrencilerle öğretim uzmanları arasında işbirliğini teşvik etmek için not ekleme özelliğine sahip ilgi çekici etkileşimli sunumlar oluşturun ve yapın.  Bekleme, resepsiyon ve benzeri herkese açık alanlarda tüm öğrencilerin gerekli bilgi ve duyurulardan haberdar olabilmesi için Sharp'ın profesyonel ekranlarını kullanın.

  Eğitim Merkezleri

  Şirket ve yetişkin eğitimi senaryolarındaki katılımcıları karşılayın ve gerekli bilgileri resepsiyon alanlarındaki etkili ve son derece görünür dijital bilgi ekranlarından sunun. Sharp'ın BIG PAD etkileşimli ekranları, dokunmatik monitörleri ve sunum, birlikte çalışma ve paylaşma yeteneklerini geliştiren yenilikçi yazılımıyla sınıflar ve derslerde katılımı ve etkileşimi artırın.

  Vaka Çalışması: Caister School

 • Ofis Toplantı Salonları

  Rekabetçi iş dünyasında olumlu ve kalıcı bir etki uyandırma ihtiyacı hiçbir zaman günümüzde olduğu kadar fazla olmamıştır. Sharp'ın sınıfında öncü yenilikleri ve uzmanlığı sayesinde kuruluşlar sunum ve görüntüleme konusunda yeni standartlardan yararlanabilir. Resepsiyon alanlarında unutulmaz ve çarpıcı bir karşılama mesajı vermekten, etkileşimli toplantı odaları yaratmaya, görüntülü konferanslar yapmaya ve ultra yüksek netliğe sahip monitörlerde karmaşık ve detaylı finansal bilgileri sunabilmeye ve bunların üzerinde çalışabilmeye kadar çok çeşitli alanlarda Sharp'ın Görsel Çözümlerinin kurumsal çalışma ortamınıza kazandırabileceği şeylerin sınırı bulunmamaktadır.

  Toplantı Odası ve Kurul Odaları

  Sharp BIG PAD geniş formatlı etkileşimli monitörler ile sunumlar ve video konferanslarında katılım ve etkileşimi yeni bir boyuta taşıyın.  BIG PAD, sunumlara eksiksiz bir çözüm sağlayabilmek için ekran üzerinden notlar girilebilmesi imkanını sunmaktadır. Katılımcıların bilgi paylaşabilmeleri ve BIG PAD ve mobil cihazlar kullanarak işbirliği yapabilmesi için Sharp'ın Display Connect yazılımını kullanabilir ya da sunum tarzınıza daha fazla esnekli kazandırmak için BIG PAD ile birlikte 20 inçlik bir monitör takabilirsiniz.

  Ofis

  Kuruluşunuzun güvenilirliğini ve prestijini güçlendirmek için resepsiyon alanlarını akılda kalıcı ve dinamik ortamlara dönüştürün. Daha iyi bir ilk izlenim oluşturmak için yüksek netliğe sahip video duvarlarından yararlanın ve toplantılarda daha profesyonel ama sıcak bir görünüm sağlamak amacıyla ziyaretçilere bağımsız dijital ekranlar üzerinden şirket bilgilerinin yanı sıra kişisel mesajlar verin.

  Finans

  İşlem odası ortamlarında detaylı bilgileri azami netlikle verebilmek için ultra yüksek çözünürlüklü ekranlarımızı bağımsız ya da çoklu yapılandırmalarla kullanın. Masaüstü senaryolarında kapsamlı ve karmaşık verilerle çalışırken verimliliği artırın ve yerden kazanın.

  Vaka Çalışması - BMW

 • Perakende ve Tabela

  Marka kimliğinizi optimize etmek ve yoğun perakende ortamlarında tanınırlığınızı artırmak için Sharp'ın yüksek etki uyandıran profesyonel ekranlarını kullanın ve mağazanıza gelen kişi sayısını artırıp, mağazanızın cazibesini büyük oranda yükseltin.  Sahip olduğumuz uzmanlık akılda kalıcı bir mazağa ambiyansı yaratarak güvenilirliğinizi artırmanıza, sezonsal, taktiksel ve promosyonel mesajlarınızı tüm mağazada iletebilmenize ve müşterilerle etkileşiminizi artırmanızı sağlayacak yenilikçi yöntemler kullanarak satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir.

  En zorlu ve rekabetçi perakende ortamlarında bile Sharp'ın uzmanlığı ve yenilikleri müşteriler ve olası müşteriler üzerinde daima kalıcı bir etki yaratmanızı sağlayacak çözümler sunabilir.

  Mağaza Tabela ve İşaret Birimleri

  90 inçe kadar boyutlarda sunulan ultra ince çerçeveli yüksek netliğe sahip ekranlarımızı kullanarak müşterilerinizin hayal gücüne hitap etmek, marka cazibenizi artırmak ve unutulmaz bir mağaza ambiyansı oluşturmak için göz kamaştırıcı profesyonel görüntüler yaratın. Yüksek parlaklığa sahip monitörlerimiz, özgün bir şekilde mağaza önlerinde ve vitrinlerde kullanılabilir ve sezonsal, taktiksel ve promosyonel mesajlar Sharp'ın Digital Signage Yazılımı kullanılarak bir PC'den merkezi olarak yönetilebilir. Sharp'ın dijital görüntü birimleri, mağaza içinde doğrudan müşteri ile iletişim kurulması için hem yatay hem de dikey olarak kullanılabilecek şekilde özel olarak geliştirilmiştir.

  Tezgah Satışları

  Yenilikçi dokunmatik monitörlerimiz müşterilerle etkileşimi maksimiz etmek ve satış gerçekleştirme potansiyelini artırmak için etkileşimli sunumlar yapabilmenizi ve dijital verileri ve bilgileri bire bir olarak son derece etkili bir şekilde paylaşabilmenizi sağlar.

  Kiosk

  Sabit kiosk ya da satış terminali uygulamalarında kullanılan Sharp'ın dokunmatik ekran teknolojisi, müşterilerle daha fazla etkileşim kurulabilmesine ve bir çalışan tutmaya gerek olmaksızın seçme ve satın alma imkanı sunulabilmesine imkan vermektedir.

  Vaka Çalışması - Furla

  Vaka Çalışması - City Gross

 • Gezi ve Müzeler

  Bu dinamik ve son derece rekabetçi sektördeki boş zamanlarda gidilen ortamları geliştirin ve eğlence bilgilerini destekleyin. Yüksek netliğe sahip ekranları kullanarak restoranlarda insanların iştahını artırın, barlar, kulüpler ve spor salonlarında tüm müşterilerin aynı anda ilgisini çekmek için videolar ve aktif programları gösterin, otel lobi ve resepsiyon alanlarında güvenilirliğinizi artırmak ve farkınızı ortaya koymak için eşsiz ve akılda kalıcı bir ambiyans oluşturun.


  Statik sergiler ve müze sunumlarını, dokunmatik ekran teknolojisi ve video ekranları eklemek suretiyle cazip etkileşimli deneyimlere dönüştürün.

  Sharp her bir müşterinin deneyimini daha iyi hale getirme gerekliliğini anlamaktadır ve uzmanlığını daima her bir fırsattan yararlanmaya adamıştır.

  Restoranlar ve Barlar

  Yüksek netliğe sahip ekranlarımızda aktif programları göstererek veya videolar görüntüleyerek hoş ve akılda kalıcı ortamlar yaratın. Dijital birimlerimizle menüler, fiyatlar veya promosyonları yüksek bir etki bırakacak şekilde iletin veya masa üstü dokunmatik ekranlar aracılığıyla sipariş vermekte kullanılabilecek yeni yöntemlerden yararlanın.

  Oteller

  Resepsiyon alanlarında geniş formatlı ekranlarımız aracılığıyla unutulmaz bir ilk izlenim uyandırıp konuklarınızı sıcak bir şekilde karşılayın ve tüm gün aralıksız kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmiş ekranlarımızdan gerekli konuk bilgilerini gece gündüz yayınlayın.

  Sergiler ve Müzeler

  En ince detayların bile görülebilmesini sağlayan ultra yüksek netliğe sahip ekranlarımızla sergilerden alınan keyfi ve etkileşimi artırın ve Sharp'ın dokunmatik ekranlı monitör teknolojisiyle ilgi alanlarının doğru bir şekilde seçilebilmesi imkanı sunun.

  Case Study - Photographers' Gallery

 • CAD ve Tasarım

  Mükemmelliğe ve yenilikçiliğe olan bağlılığımızın, monitörün işlerini yapmak için vazgeçilmez bir araç olduğu tasarım profesyonellerinin taleplerini karşılamasından gurur duymaktayız. Ultra yüksek netliğe sahip IGZO monitörlerimiz mükemmel bir görüntü kalitesi ve istisnai bir renk doğruluğu da dahil olmak üzere en ince detayların bile doğru şekilde gösterilmesini sağlarken, Sharp dokunmatik ekran teknolojisi CAD tasarımcılarının, kreatif işler ve grafik profesyonellerinin ve video oyunu geliştiricilerinin görüntülerle doğrudan etkileşime geçebilmesini ve bu sayede ister fareyle ister stylus kalemle çalışıyor olsunlar tam bir doğruluk elde edebilmelerini sağlayan olağanüstü bir detay seviyesinin tadını çıkarabilmelerini sağlamaktadır.

 • Ulaşım Altyapısı

  Fiziksel olarak en zorlayıcı koşullarda bile toplu taşıma ve aktarma sistemi içindeki kitlelere gerekli bilgileri net bir şekilde iletin. 7/24 faaliyet gösteren ve yüksek seviyede toz, titreşim ve sıcaklık değişimine maruz kalan yerlerin benzersiz zorluklarının bilincinde olan Sharp, uzmanlığı sayesinde olağanüstü bir güvenilirlik ve dayanıklılık sunmaktadır. Yenilik ve mükemmellik konularındaki azmimiz sayesinde 90 inçe kadar geniş ekran formatlarında LED yüksek çözünürlük sağlıyor, bu sayede karmaşık ve sürekli değişen bilgilerin çok aydınlık ya da gün ışığı altındaki konumlarda dikey ya da yatay olarak yerleştirilebilecek şekilde özel olarak geliştirilmiş ekranlarımızdan okunabilir olmasını mümkün kılıyoruz.

  Dijital Tabela ve İşaret Birimleri

  Sharp'ın fiziksel olarak zorlayıcı konumlarda dayanıklılık için özel olarak geliştirilmiş sınıfında lider dijital tabela ve işaret birimleriyle trafiğin fazla olduğu alanlardaki perakende gelirini ve kitlelerle etkileşimi maksimize edin.

 • Kiralama ve sahne

  Büyük etki uyandıran göz kamaştırıcı geniş formatlı video duvarlarımızla ölçeklendirme yapabilmenin gücünden yararlanın. Esnek modüler video duvarı teknolojisi ile her boyuttaki etkinliklerde güçlü ve unutulmaz bir görsel odak noktası oluşturun. Yenilikçi ultra ince çerçeveli ekranlarımız her tür etkinliğin gereksinimlerine uyacak şekilde modüler olarak kullanılabilir. 90 inçe kadar bağımsız ekranların kullanımı ve birden çok parlaklık modu sayesinde her koşulda en uygun görüntü kalitesi elde edilebilir.

  Konserler, sergiler, kurumsal etkinlikler ya da spor etkinliklerindeki kalıcı ya da geçici tabela ve işaret çözümleri için Sharp'ın uzmanlığı sayesinde her boyuttaki kitle üzerinde olumlu ve çarpıcı bir etki bırakabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • Sağlık

  Kesinlikle doğru bilgiler ve görsellerin sunulması arzu edilenin ötesinde şart olan bir şey olduğunda, Sharp size bunu sağlayabilecek uzmanlığa ve sınıfının lideri yeniliklere sahiptir. Etkileşimli geniş formatlı dokunmatik ekran teknolojisi ve ultra yüksek netliğe sahip ekranlar, tıp eğitiminde vazgeçilmez olan detay seviyesini sağlamakta, diğer yandan hastaların doktor konsültasyonları, danışmanlık ve diş hekimliği sektörlerinde de önemli bilgilerin mükemmel bir detay ile sunularak gelişme sağlanmasına imkan vermektedir.
  Teknolojimiz güven verici bir ortam oluşturulmasına yardımcı olabilir ve önemli ya da ticari mesajların bekleme odasını olumlu ve rahat bir ortama çevirecek şekilde sunulabilmesine imkan sağlayabilir.

  Tıp Eğitimi

  Ultra yüksek netliğe sahip görüntü kalitemiz en ince hayati detayların doğru bir şekilde sunulabilmesini sağlarken, Sharp’ın not ekleyebilme özelliğine sahip BIG PAD geniş formatlı etkileşimli ekranları esnek, tam olarak etkileşimli ve motive edici bir öğrenme aracı sunmaktadır.

  Hasta Konsültasyonu

  Sharp'ın ultra yüksek netlik teknolojisi ve ekrana not ekleyebilme özelliklerine sahip birimleriyle görüntüleri, test sonuçlarını, taramaları, tedavileri ve diğer görsel bilgileri inceleme imkanı sunarak bire bir konsültasyonu daha iyi hale getirin.

  Bekleme Odası Tabela ve İşaret Birimleri

  Net ve gerekli cerrahi bilgilerinin iletilmesine imkan veren Sharp'ın yenilikçi görüntü birimleriyle olumlu ve güven verici bir ortam yaratın, bekleyen hastalara eğlendirici görüntüler sunun ve ilgili ticari mesajları ileterek ek gelirler elde edin.

  DICOM Görüntüleme

  Medikal uygulamalarda ve sağlık ortamlarında, dahili DICOM emülasyon modülüne sahip olan en yeni kablosuz BIG PAD ürünleri ile DICOM görüntülerinin kolayca incelenmesi.

 • Yayın ve Post Prodüksiyon

  Mükemmeliyet ve yenilikçiliğe olan adanmışlığımız kendisini Sharp çözümlerine teknik olarak zorlayıcı olan stüdyo içinden, sahadan ya da uzmanlaşmış post prodüksiyon stüdyolarından yayıncılık ve video prodüksiyon sektörlerinde güvenilmesinden göstermektedir.

  Yüksek profilli yayın analizi ve sunum araçları ya da geniş formatlı stüdyo arka plan video duvarlarından, ultra yüksek netliğe sahip kontrol süiti ya da konum monitörlerinin sağlanmasına kadar pek çok alanda, Sharp'ın uzmanlığı en titiz profesyonellerin talep ettiği görüntü kalitesi seviyelerini ve detaylı teknik kontrol imkanlarını sağlamaktadır.

  Post Prodüksiyon ve Düzenleme

  Bu zorlayıcı profesyonel ortamlar, en iyi görüntü kalitesi, renk doğruluğu ve görüntü ayarlarının tam olarak kontrolü gibi en yüksek seviye özelliklere sahip ekranlar gerektirmektedir. Sharp'ın profesyonel ekranları bu vazgeçilmez gereklilikleri sağlayabilmektedir.

  On Camera (Kamera Üstü)

  Çoklu ekran video duvarı arka planlarına imkan veren ince çerçeveli ultra yüksek çözünürlüklü tek ya da çoklu ekran kombinasyonları ve futbol ile motor yarışları dahil yüksek profilli spor etkinliklerinin analizini kolaylaştıran BIG PAD etkileşimli ekranlarla Sharp'ın teknolojisi stüdyo setlerinin cazibe seviyesini artırmaktadır.

  Off Camera (Kamera Dışı)

  Lokasyon ve kamera yayını monitörlerinin profesyonel gereksinimleri artmaya devam ettikçe, bizim de en üst seviye standartları sağlama çabamız sürmektedir. Ultra yüksek netliğe sahip monitörlerimiz, yayıncılık profesyonellerinin hem stüdyoda hem de lokasyonda tam kontrol ve kesin bir doğruluk elde edebilmeleri için şart olan yayın standardı görüntü kalitesini, renk sıcaklığını ve overscan ve underscan özelliklerini sağlamaktadır.