İletişim

Kullanışlı Bilgiler

Sharp destek alanına hoş geldiniz. İndirme merkezimize erişim, bölgesel servis merkezi arama, iletişim bilgileri, imalatçı garanti bilgileri ve ürün servis desteğimiz hakkındaki detayları içeren kullanışlı bazı bilgileri burada sizin için bir araya getirdik.

Kullanım kılavuzları, imalatçı garanti kartları, vs. ile ilgileniyorsanız lütfen Sharp indirme merkezini kullanın:

Arızalı bir setiniz varsa ve bölgesel bir hizmet sağlayıcı arıyorsanız lütfen servis merkezi arama özelliğini kullanın:

Sharp iş ortaklarımız, İş ortakları sayfamızdan yararlı bazı bilgilere ulaşabilir. İlgileniyorsanız lütfen bağlantıya tıklayın:

Hangi Sharp Çözümleri ürününü kullanıyor olursanız ve işletmeniz talepleri neler olursa olsun, istediğiniz desteği tam istediğiniz zamanda size vermek için hazırız.

Tüketici Ürünleri – iletişim

Sharp tüketici ürünlerimizden birisiyle ilgili desteğe ihtiyacınız varsa lütfen ürünle ilgili irtibat formunu kullanın.

Klima,DVD, Blu Ray:
Lütfen iletişim düğmesini kullanarak bir e-posta gönderin.

Ses, LED TV Modeli:

Ev Aletleri:
Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık Makinesi, Mikrodalga Fırın, Elektrikli Ocak, Elektrikli Set Üstü Ocak, Endüksiyon Isıtmalı Set Üstü Ocak, Hava Temizleyici, Plasmacluster, Çamaşır Makinesi, Yıkayıcı Kurutucu

Calculator, Dicționar electronic:

Ürününüz için doğru irtibatı bulamıyorsanız ya da telefon edecek vaktiniz yoksa lütfen bizimle iletişime geçin:

Yedek Parça Dağıtımı

Sharp, yerel parça distribütörlerimiz ya da bölgesel servis merkezlerimiz aracılığıyla çok çeşitli orijinal yedek parçalar sağlamaktadır.

Üçüncü taraflardan bir satın alım yaptıysanız, bu satıcının şart ve koşullarına tabi olacaktır. Lütfen detaylar için satıcıya başvurun. Sharp, üçüncü tarafların web sayfası içerikleri ya da üçüncü taraflardan yapılan satın alımlar için sorumluluk kabul etmez.