İletişim

Belge Çözümleri

Verimli. Sezgisel. Güvenli.

Daha çok değil, daha akıllıca çalışın – her zaman, her yerde

Sharp'ın sektör lideri ticari belge çözümleri portföyü küçük ve orta ölçekli işletmelerden (KOBİ'ler) büyük şirketlere ve kamu kuruluşlarına kadar her tür ortamda çalışma şeklinizi daha iyi hale getirecek şekilde tasarlanmıştır.

Renkli ve siyah-beyaz cihaz portföyümüzde kompakt A4 ofis yazıcılarından giriş seviyesi üretim Çok İşlevli Yazıcılarına (MFP'ler) kadar, her biri kuruluşların bilgi yaratma, kullanma ve paylaşma yöntemlerini dönüştürmelerine yardımcı olan Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimizle donatılmış ürünler yer almaktadır.

Daha hızlı bilgi üreterek zamandan kazanmanıza ve üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmışlardır. Hem de istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan kullanılabildikleri için kullanımları basit ve sezgiseldir. Ayrıca piyasadaki en yüksek seviye güvenlik sayesinde bilgilerinizi güvende tutarlar. Tüm bunlar Sharp'ın belge çözümlerinin sektördeki en prestijli ödüllerden bazılarını kazanmasını sağlamıştır.

Ofis Yazıcıları

Kişisel kullanıma veya küçük ofislerde paylaşıma yönelik uygun fiyatlı ama şaşırtıcı seviyede üstün yetenekli yazıcılarımız işlerinizi hızla ve sessiz bir biçimde halletmenize imkan verir. Daha büyük ofisler ve çalışma grupları içinse, tüm baskı, fotokopi, tarama ve belge yönetimi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilecek bir dizi renkli ve siyah-beyaz MFP'miz bulunmaktadır.

Üretim Yazıcıları

Sağlam bir tasarıma sahip olan hızlı, yüksek hacimli üretim yazıcılarımız tüm Kurumsal Reprografik Departmanlarının (CRD) baskı odaları için ideal seçimdir. Farklı kontrol ünitesi seçenekleriyle sunulurlar ve çok çeşitli işlenmiş belge ve kitapçıklar üretebilirler.

Yazılım Çözümleri

Çok yönlü, güvenilir donanımlar, belge ortamınızın unsurlarından yalnızca birisidir. Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimizin bir ya da daha fazlasını da ekleyerek, baskı ve fotokopi maliyetini azaltabilir, yazıcılarınızı ve sarf malzemelerinizi daha etkin şekilde yönetebilir, verimliliği ve güvenliği artırabilirsiniz.

Ödüller

Belge çözümlerimiz farklı bağımsız profesyonel kuruluşlar tarafından sürekli olarak test edilir ve ödüllü MFP'lerden oluşan kapsamlı bir portföye sahip olmaktan gurur duyarız.