İletişim

Her ortam için belge çözümleri

1972'de, sonucunda ofis yazıcıları, belge tarama ekipmanları, birçok iş yapabilen Çok İşlevli Yazıcılar (MFP'ler) ve güçlü üretim yazıcılarının yanında, kapsamlı belge yönetimi ve diğer yazılım çözümlerinin ortaya çıkmasına kadar uzanan yolculuğumuzun ilk adımı olarak, ilk Sharp fotokopi makinesini ürettik.

Günümüzde, ticari belge çözümleri portföyümüz, yerden tasarruf ettiren küçük ofis yazıcıları ve ağ üzerinden çalışan yüksek performanslı renkli MFP'lerden, piyasadaki en güçlü üretim yazıcılarından bazılarına kadar yayılmaktadır ve bunların tümü Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimiz sayesinde daha da geliştirilebilmektedir. Karşınızda:

Sharp Küçük Ofis Yazıcıları

Küçük ofislerde kişisel kullanım veya paylaşım için ideal olan uygun fiyatlı, ama şaşırtıcı derecede fazla özellik içeren küçük ofis yazıcılarımız ve çalışma gruplarımız işleri hızla ve sessiz bir şekilde halleder.

Sharp MFP'ler

Daha büyük ofisler ve çalışma gruplarına yönelik olarak, bütün baskı, fotokopi ve tarama ve belge yönetimi ihtiyaçlarınız için otomatik katlama, zımbalama ve istifleme gibi çok çeşitli işleme seçeneklerine sahip farklı siyah-beyaz ve renkli MFP'lerimiz bulunmaktadır.

Sharp üretim yazıcıları

Şirket içi yüksek hacimli bir belge çözümü arıyorsanız, yine biz yardımcı olabiliriz. 40 yılı aşkın tecrübenin sonucu olarak ortaya çıkan sağlam bir tasarıma sahip hızlı, yüksek hacimli üretim yazıcılarımız, çeşitli kontrol ünitesi seçeneklelerine sahiptir ve eksiksiz hazırlanmış belgeler ve kitapçıklar üretebilir.

Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri

Çok yönlü, güvenilir donanımlar, belge ortamınızın unsurlarından yalnızca birisidir. Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimizin bir ya da daha fazlasını da ekleyerek, baskı ve fotokopi maliyetini azaltabilir, yazıcılarınızı ve sarf malzemelerinizi daha etkin şekilde yönetebilir, verimliliği ve güvenliği artırabilirsiniz.

Her şirket için bir Belge Çözümü

Her şirketin belge ihtiyaçları farklıdır. İşte bu yüzden Sharp, KOBİ'lerden büyük şirketlere ve kamu kurumlarına kadar her tür ortam için Belge Çözümlerini artırmaya devam etmektedir.

İhtiyacınız ne olursa olsun, kuruluşunuz ne yaparsa yapsın, hedeflerinize ulaşmanız için Sharp yanınızda.

Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri

Dikey Piyasalar