İletişim

Baskı

Sharp Electronics (Europe) GmbH
Zweigniederlassung Oesterreich
Handelskai 342
1020 Vienna
Austria Telefon: +43 (0)1 / 7 27 19-0
Faks: +43 (0)1 / 7 27 19-109

Ticari sicil
Rejestr: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie,
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS:0000226509

Satış vergi kimlik numarası
Avusturya şubesi: ATU 611 57 713

Şartlar ve kullanım koşulları
Sharp Electronics (Europe) GmbH web sitesi belirli bir türde güncel ve ilgili bilgiler içermektedir. Ancak içeriklerin tamlığı, doğruluğu ve zamanındalığı konusunda garanti vermiyoruz. Bu durum bu siteye bağlantılı olan harici web siteleri için de geçerlidir.

12 Mayıs 1998 tarihli bir kararında, Hamburg bölge mahkemesi bir siteye köprülerin dahil edilmesi sonucunda bağlantı sağlanan sitenin içeriklerinden ötürü kısmen sorumlu olunacağını belirtmiştir. Mahkeme kararına göre, bağlantı sağlanan sitenin içeriğinden açık bir beyanda bulunmak yoluyla kendinizi ayırmak mümkündür.

İnternetteki tüm köprüler için şu geçerlidir: 
Açıkça beyan ederiz ki, bağlantı sağlanan sitelerin biçimi ve içeriği üzerinden herhangi bir etkiye sahip değiliz
Bağlantı sağlanan sitelerin içeriklerinden kendimizi ayrı tutuyor ve içeriklerini benimsemiyoruz.

Sharp Electronics (Europe) GmbH web sitesinin kullanımına dair diğer koşullar:

Fikri mülkiyet hakları
Web sitesinin içeriği ve tasarımı telif haklarıyla korunmaktadır. Tüm hakları saklıdır. Sharp Electronics (Europe) GmbH web sitesinden alınan bilgi ve veriler (metin, resim, grafik, ses, video, flash ya da animasyon) herhangi bir biçimde ya da özet olarak Sharp'ın önceden izni alınmaksızın kopyalanamaz ya da kullanılamaz.

Marka adları ve Logolar
Web sitesinde kullanılan marka adları ve logolar koruma altındadır. Sharp Electronics (Europe) GmbH'nin önceden yazılı iznini almadan bu marka adları ve logoları kullanmak yasaktır. Sharp Electronics (Europe) GmbH web sayfasına bağlantılar sağlanması. Bu web sitesine bir bağlantı yalnızca herhangi bir hak, özellikle belirtmek gerekirse: Sharp Electronics (Europe) GmbH'nin telif hakları, ticari marka hakları veya fikri mülkiyet haklarını ihlal etmiyorsa sağlanabilir.

Verilerin Korunması
Sağladığınız kişisel veriler yalnızca kimliğinizin belirlenmesinde kullanılmaktadır. Açıkça belirtmek isteriz ki tüm kişisel verileri kişisel verilerin korunmasına dair yasaların hükümlerine uygun olarak işlemden geçiriyoruz. En önemlisi, kişisel veriler izin alınmaksızın üçüncü taraflara verilmemektedir.