İletişim

Sharp'a Hoş Geldiniz

Sharp, 100 yıldan uzun zamandır topluma ve işletmelere fayda sağlayan benzersiz ürünler icat etmektedir. İlkemiz bugün de ilk kurulduğumuz günle aynıdır: mükemmellik tutkusu.

Hikâyemiz, ucu her zaman açık/sivri olan mekanik bir kalemle başladı (sivri anlamına gelen ‘Sharp’ adı da buradan gelmektedir) ve sürekli olarak yenilikçi ürünler yaratarak devam etti. Örneğin ilk Japon malı televizyon ve radyoları, ve ilk LCD ekranlı hesap makinelerini piyasaya biz çıkardık. Ama bu daha yalnızca başlangıçtı.

Kuruluşumuzun bir yüzyıl sonrasında, Belge Çözümleri, Yönetimli Hizmetler, Görsel Çözümler, Enerji Çözümleri ve Satış Noktası ürünleri gibi çok çeşitli alanlarda ödüllü ürünlerle yenilikler getirmeye devam ediyoruz.

İlham veren tasarım

Araştırma ve geliştirmemizin arkasındaki itici güç, yalnızca mevcut ürünlerin daha iyi versiyonlarını yaratmak değil - daha fazlası için gayret ediyoruz. Ev, iş yeri ve aradaki her yer için, misyonumuz tüm dünyada insanların yaşam kalitesini artıracak benzersiz ürünler ve çözümler yaratmak.

Ticaret alanında, ödüllü ürünlerimiz maliyetleri düşürerek ve üretkenliği artırarak, bilgi akışını zahmetsiz ve güvenli bir hale getirmeye yardımcı oluyor.

Evlerde, tüketici elektroniği ürünlerimiz konforunuzu yükseltip, evdeki eğlencenizi artırırken, gelişmiş güneş ve enerji yönetimi sistemlerimiz karbon ayak izinizi azaltıyor ve tasarruf ettiriyor.

 

Sharp ve çevre

Sharp olarak çevre konusundaki sorumluluklarımızı ciddiye alıyoruz Ürün tasarımından imalata ambalajlamadan enerji tüketimine ve kullanım ömrü sonunda ürünlerin imha edilmesine kadar her konuda atıkları azaltmak ve kaynakları korumak için yapabileceğimiz her şeyi yapıyoruz.

Sharp Belge Çözümleri

Sharp, küçük ama yetenekli yazıcılardan, modern baskı odalarının vazgeçilmezi olan güçlü üretim sınıfı yazıcılara kadar uzanan alanda durmaksızın gelişen yazıcılar üretmektedir. Ayrıca daha yüksek verim sağlamanız ve daha fazla yatırım geri dönüşü almanız için bunların her birine Sharp Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri eşlik eder.

Sharp Görsel Çözümleri

Sharp dünyanın en gelişmiş düz ekran teknolojisine sahip ekranlarını üretmektedir. Etkileşimli ekranlarımız, video duvarlarımız, dijital tabelalara yönelik büyük formatlı ekranlarımız ve profesyonel ekranlarımız kritik görevlerin gerçekleştirildiği kontrol odaları, perakende satış merkezleri, televizyon stüdyoları, tasarım stüdyoları ve yüksek kaliteli ekranlara gereksinim duyulan her yer için idealdir.

Sharp Yönetimli Hizmetler

Sharp Yönetimli Hizmetleri üretkenliği yeni bir boyuta taşıyarak, ofis iş akışlarını belge yaşam döngüsü boyunca iyileştirir ve IT altyapınız, sunucularınız ve ağlarınızın güvenilir, güvenli ve etkin çalışmasını sağlar.

Sharp Enerji Çözümleri

Sharp'ın enerji teknolojisi tüm dünyada milyonlarca müşteri tarafından kullanılmaktadır. Yenilikler yapmak konusundaki kararlılığımız güneş enerjisi, pil ve enerji yönetimi konularında yaşamları değiştiren gelişmelere imza atmamızı sağlamıştır.

Güneş enerjisi çözümünüzü bulun:
Enerji Çözümlerine Genel Bakış
Güneş Modülleri
Pil Çözümleri