İletişim

Teknoloji

Yenilik ve müşterilerimizin hayatlarını daha iyi hale getiren yeni teknolojilerin geliştirilmesi, kuruluşundan beri şirketimizin itici gücü olmuştur.

LCD ekran dünyasına yenilikler getirme konusunda lider olma ünümüzden gurur duyuyoruz. Bu, bitmek bilmez kararlılığımızın ve tüm zamanımız, uzmanlığımız ve kaynaklarımızı yeni teknolojiler geliştirmeye adamamızın sonucudur.

ASV (Advanced Super View) teknolojimizin topladığı beğeniye ve bu teknolojinin yüksek çözünürlüklü görüntüler konusundaki yeni standartları belirlemiş olmasına rağmen, sınırları zorlamayı ve bir sonraki seviyeleri keşfetmeyi sürdürdük.

IGZO düz panel ekranlarımızla İndiyum Galyum Çinko Oksitin özelliklerini ticari uygulamada ilk kullanan şirket biz olduk.

Emsalsiz enerji verimliliğiyle ultra yüksek netlik ve parlaklık sağlayan ve bu esnada dokunmatik ekran uygulamalarında yeni standartları da belirleyen IGZO teknolojimiz endüstride devrim yaptı ve halen daha tasarımcılara hayallerini gerçeğe dönüştürme imkanı veriyor.

Sharp'ın dünyada ilk olan son keşfi ise UV2A teknolojisi. Kendi geliştirdiğimiz tescilli materyalleri yenilikçi bir şekilde bir araya getirerek, enerji verimliliğinde çığır açan ve ultra parlak canlı renk ve görüntü çözünürlüğü sağlayan ultra yüksek kontrastlı en yüksek verime sahip arka ışıklandırmayı geliştirdik.

Bu teknoloji, LCD ekranların gelecek nesildeki evriminin sinyallerini veren yeni tür bir LCD teknolojisi yaratmaktadır.

Teknik mükemmelliğimiz ve kendi teknolojik ivmemizi sürdürme konusundaki kararlılığımız bizi yeni teknolojiler geliştirmeye ve geleceği daha yakına getirmeye doğru itmeye devam edecek.