İletişim

Optimize Edilmiş Yönetimli Hizmetler

 • Optimize Edilmiş Yönetimli Hizmetler

  Günümüzün iş dünyasında rekabetçiliğinizi korumak eskisinden çok daha zordur. Her müşteriler, hem yönetim ve hem de çalışanlar, daha az vererek daha fazla şey elde etmek istemektedir.

  Optimize Edilmiş Yönetimli Hizmetlerle, çalışanlarınızın bilgiyi daha iyi kullanabilmesi ve daha üretken olması; yönetimin tasarruf etmesi ve müşterilerin daha da iyi bir deneyim yaşaması için yeni ekipmanlar, yöntemler ve süreçlere geçişinizde ihtiyaçlarınızı belirleyip bu geçişinizi kolaylaştırabiliriz.

  Optimize Edilmiş Yönetimli Hizmetler verilerinize erişme ve onları görselleştirmenin yanında, gelişmiş dijital iş akışları ve daha etkili çok katılımcılı çalışma ile bilgiyle etkileşime geçme ve bilgiyi işleme yöntemlerinizi daha iyi hale getirir. Hizmetler belirli iş fonksiyonlarından organizasyonun tamamına kadar yayılan bir alanda sağlanabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak ölçeklendirilir.

  Keşiften devamlı optimizasyona kadar uzanan bu beş aşamalı süreç, her görev için stratejik bir çerçeve işlevi görür ve gerçek işbirliği, esneklik ve ölçeklendirilebilirlik sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sonuç olarak, işe herhangi bir aşamadan başlanabilir ve profesyonel ekibimiz yolculuğunuzu daha etkili, verimli çalışma yönünde idare edebilir.

  Hizmetin alt yapısını Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri, profesyonel hizmetler, araçlar, yönetim, raporlama ve ödüllü donanım ürünlerimiz oluşturmaktadır.

 • Optimize Edilmiş Belge Çözümleri

  Optimize Edilmiş Belge Çözümleri, yönetimli baskı, üretim ve yönetimli içerik hizmetlerimizi bir araya getirmektedir. Güvenli, yapılandırılabilir ve dikey hizmetlerden oluşan bir paket sunmak suretiyle, müşterimizin iş yerine anında ve sürekli bir rekabet avantajı kazandırabiliriz.

  Baskı maliyetini azaltmanıza, güvenli ve açıklanabilir mobil baskıya geçmenize ya da iş akışlarını otomatikleştirmenize yardımcı olabiliriz. Daha etkin bir şekilde işbirliği yapmanız, bilgiyi daha güvenli biçimde paylaşmanız ve daha hızlı karar almanızı sağlayacak araçlara sahibiz. Ya da mobil iş gücünüzün potansiyelini maksimize etmek istiyorsanız, size o konuda da yardımcı olabiliriz.

  Danışmanlarımız ihtiyaçlarınız ve önceliklerinizi anlamak için zaman harcayarak iş yerinizin baskı süreçlerini düzeltmek için yapmanız gereken yatırımları size önerir. Sharp teknolojileri ve ölçeklendirilebilir yazılım ekosistemimizden yararlanarak çalışanlarınızın işlerini yapmak için gereken doğru bilgilere ihtiyaç duyduklarında sahip olmalarını sağlayabiliriz.

  Teknolojilerimiz ve hizmetlerimiz modüler ve entegredir; yani bütçenize uygun olarak herhangi bir sıralamayla ya da ya da herhangi bir süre içinde hizmete sokulabilirler.

 • Yönetimli Baskı Hizmetleri

  Pek çok işletme faaliyetleri için baskı ve tarama işlerine bel bağlar, ama çoğunun yazıcılarını etkin bir şekilde yönetecek vakti, kaynakları ya da uzmanlığı yoktur. Merkezi bir yaklaşım olmazsa, gereksiz yönetim ve sarf malzemesi masrafları yavaş yavaş birikir ve genel iş performansında düşüş olur.

  Sharp'ın yazıcıları ve MFP'leri daima üstün bir performans ve güvenilirlik sağlıyor olsa da, Sharp Yönetimli Baskı Hizmetleriyle (MPS) baskı maliyetlerinizi anında %30'a kadar azaltabilirsiniz*. Ayrıca Sharp'ın diğer ticari teknolojileri ve hizmetlerini de kullanıyorsanız tasarruflarınızı katlayabilirsiniz.

  İster tek bir cihazınız, ister bir cihaz filonuz olsun, Sharp MPS ile filonuzu yönetmek daha kolay ve güvenlidir. Danışmanlarımız baskı ve tarama işlerine genel yaklaşımınızı değerlendirmek ve daha iyi hale getirmek, atıklarınızı azaltan ve gelecekteki baskı miktarlarınızı kontrol altında tutan baskı politikaları geliştirmek ve kullanıcılarınızın baskı deneyimlerini iyileştirmek konularında size yardımcı olur.

  *Kaynak; Gartner 2013 “Active Print Management Initiatives Can Cut Your Office Print Costs by 10% to 30%"