İletişim

ISE 2017'de bizimle görüşün

7 – 10 Şubat 2017 tarihleri arasında Amsterdam RAI, Salon 12, Stant E76'ya gelin ve genişleyen portföyümüzü görün

2017 ve sonrası için etkileyici yeni ürünlerimizi tanıtmak üzere ISE 2017 fuarında olacağız! Hem de bir sürü harika sürpriz ve şahsen deneyebilmeniz için genişleyen ürün portföyümüzle birlikte.

Ayrıca bizimle işbirliği yapmanın Eğitim, Kurumsal, Perakende ve Etkinlik sektörlerindeki müşterilerinizin gizli potansiyelini açığa çıkarmanıza nasıl yardımcı olabileceğini gösteren etkileşimli canlı sunumlarımız olacak.

ISE 2017 için ücretsiz biletinizi almak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak  kaydınızı yapın - özel kodumuzu kullanmayı unutmayın: 703791.

Sharp'ın ISE 2017 Dijital Tabela Ortağı

ISE 2017'de dijital tabela teklifimizi daha da güçlendirmek için Dijital Tabela Ortağımız olarak CityMeo ile birlikte çalışmaktan heyecan duyuyoruz.

CityMeo, iletişim kurma yönteminizi basitleştiren kolay kullanımlı bir dijital tabela çözümü sağlamaktadır. Bulut tabanlı platformu, bir içerik yaratma aracı, canlı içerik güncellemeleri, içeriksel yayıncılık ve birlikte çalışmaya uygun bir ekran yönetim arayüzü gibi pek çok güçlü özellik sunmaktadır. Dahili gerçek zamanlı analiz araçları sayesinde iletişiminizi tabletler ve telefonlar dahil her yerden tam olarak takip edebilirsiniz. Eğitimi teknik bilgi sahibi olmayan kullanıcılar için bile yalnızca birkaç dakika almaktadır.

Kategoriler: Dijital Tabela; Meskun; Ticari

İnternet Sitesi: www.citymeo.io

Görsel Çözümler Uzmanlarımızdan birisiyle Görüşme talep edin

Müşterilerinizin bağlantı ve üretkenlik konusundaki potansiyelini nasıl açığa çıkaracağınızı öğrenmek için uzmanlarımızdan birisiyle şahsen görüşmek üzere randevu alın. Formu doldurduğunuzda ekibimizden birisi sizinle irtibata geçecektir.

loading