İletişim

Etkileşimli Çözümler

Sharp'ın etkileşimli ekran çözümleri kolay işbirliği, iletişim ve paylaşım imkanı verir. Kolay kullanımlı ve son derece iyi tepki veren dokunmatik performansları sayesinde kullanıcılar kendilerine güvenebilir ve ana işlerine odaklanabilir. Son derece güzel uygulama araçları her ortam için harikadır ve mevcut yazılım ve donanımlarla sorunsuz entegrasyon sağlar. SHARP’ın Sharp Display Connect uygulaması, tüm mobil akıllı cihazlar ve uzak konumlarla kablosuz iletişim ve işbirliği imkanı verir. İster toplantı odasında ister sınıfta olun, Sharp öğretme, birlikte çalışma ve iletişim kurma yöntemlerinizi değiştirir.

Profesyonel Ekranlar

Profesyonel ürünlerimizin her şartta ve konumda mümkün olan en iyi etkiyi uyandırabilmek için 7/24 çalışma, manzara, portre ve yatay kurulum seçenekleri gibi özelliklerinin yanı sıra yüksek parlaklığa sahip ve yüksek çözünürlüklü ekranları vardır.

LCD ekranlar konusundaki liderliğimizden faydalanarak, uzmanlığımızı yenilikçi ürünlerden oluşan kapsamlı yelpazemizi olası her profesyonel ekran senaryosunun gereksinimlerini karşılayacak şekilde geliştirmek üzere odaklamaya devam ediyoruz.

Dikey Piyasalar

Profesyonel ekran işi, çok çeşitli piyasalar ve uygulamalarda şaşmaz standartlara sahip olunmasını gerektirir. Her durumun kendine has zorlukları olmakla birlikte, hepsinin ortak noktası son derece özel olan ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiş etkili ve güvenilir çözümlere gereksinim duymalarıdır.

Şirket yönetim kurulu odalarının baskılı ortamından zorlayıcı kamusal gösterim uygulamalarına kadar, Sharp olarak her senaryoya uygun yüksek kaliteli ekranlar sağlayacak sınıfında lider, yenilikçi çözümler geliştirecek deneyim ve uzmanlığa sahibiz.

Yenilikçi ileri teknolojilerle yaptığımız her şeyde mükemmelliğe adanmışlığı bir araya getiriyor ve her tür dikey market gereksinimi için orijinal ve son derece etkili bir Sharp Görsel Çözümü sunabileceğimize kesinlikle inanıyoruz.