İletişim

Ofis Baskısı

Bir kuruluşu idare etmek için etkili ve güvenli belge üretimine ihtiyaç vardır. Daha yüksek üretkenlik ve daha sorunsuz bir iş akışı sağlanması için Sharp bir dizi kullanıcı dostu MFP sunmaktadır.

Bu ürünler işletme giderlerini azaltmak için enerji yönünden verimli olmalarının yanı sıra, büyüyen ihtiyaçları karşılayacak şekilde genişletilebilirler. Ayrıca tescilli Sharp OSA yazılım geliştirme platformu sayesinde de MFP'niz entegre bir ticari uygulama merkezi haline gelir.

Bu yüzden ister masa üstü verimliliği, ister yüksek performans istiyor olun, Sharp'ın ihtiyaçlarınıza uyacak bir ofis çözümü mutlaka vardır.

Üretim Baskısı

Bu yüksek hızlı renkli ve siyah-beyaz MFP'ler Kurumsal Reprografik Departmanları (CRD), kurum içi baskı ve giriş seviyesi üretim ortamları için idealdir. Dayanalıklı, güvenilir ve şaşırtıcı derecede enerji tasarruflu olmalarının yanında,  çok çeşitli işleme seçenekleriyle yüksek hacimli baskı kapasitesi sağlarlar.

Ayrıca bu cihazlar, bir dizi otomatik ayar işlevi sayesinde tutarlı olarak yüksek kalitenin korunmasına yardımcı olurlar.

Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri

 • Optimize Edilmiş Yazılım Çözümleri

  İşletmeler, hangi zorluklarla yüz yüze olurlarsa olsunlar, çalışma yöntemlerini sürekli olarak optimize etmeleri gerekir. Sharp'ın çok işlevli yazıcılarının kanıtlanmış kuvvetinden faydalanan Optimize Edilmiş Yazılım Çözümlerimiz, baskı ve fotokopi masraflarınızı azaltmanıza, kaynakları daha verimli kullanmanıza, kolay belge oluşturulmasına ve erişimine ve eylemlerin tam olarak denetlenebilir ve güvenli olmasına yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

 • Çıktı Yönetimi

  İşletmeler artık işleri daha hızlı ve daha verimli bir şekilde yaparak varlıklarından daha da fazla değer elde edebilmek için giderek artan bir baskı altında. Ama maliyetlerinizi, yalnızca onları yönetebiliyorsanız kontrol edebilirsiniz. Bu yüzden Sharp'ın Optimize Edilmiş Baskı Çözümleri baskı ve fotokopi kullanımınızı proaktif olarak izleyebilmenizi ve yönetebilmenizi, böylelikle de maliyetleri takip edip geri kazanabilmenizi, yetkisiz kullanımı ve atıkları azaltabilmenizi ve zaman ve kaynak tasarrufu yapabilmenizi sağlar.

 • Belge Yakalama

  Belgelerin gerçek maliyeti üretilmelerinden değil, yönetilmelerinden kaynaklanır.
  İster düzenlemek, ister indekslemek, ister dosyalamak, dağıtmak, toplamak ya da yeniden kullanmak için olsun, her kullanılışlarında iş akışına karmaşıklık katarlar. Sharp'ın Optimize Edilmiş Tarama Çözümleri size tam kontrol verir, böylece nasıl oluşturuluyor ya da kullanılıyor olurlarsa olsunlar, zaman kazandıran ve masraflı hataları engelleyen otomatikleştirilmiş süreçler vasıtasıyla belgeleri etkili bir şekilde düzenleyebilir, saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.

 • Mobil Uygulamalar

  Ticaretin hızı artıyor ve artık insanlar bilgiye akıllı telefonlar ve tabletler gibi çok çeşitli mobil cihazlardan erişmek istiyor. Sharp'ın Optimize Edilmiş Mobil Çözümleri çalışanlarınızın ne zaman ve nereden isterlerse ofisteki cihazlara hızla bağlanabilmesine, böylelikle tüm modern mobil cihazlardan hareket halinde basit ve güvenli bir şekilde baskı, tarama ve paylaşım işlerini yapabilmelerine imkan verir.

 • Belge Yönetimi ve İş Akışı

  Birli her tür kuruluşun can damarıdır, çünkü ne kadar fazla şey bilirseniz o kadar iyi performans gösterirsiniz.  Sharp’ın Optimize Edilmiş İş Akışı Çözümleri masrafları azaltmanıza ve tekrar eden işlerdeki pürüzleri ortadan kaldırarak karlı büyüme için sağlamanız ve korumanız gereken ticari verimliliği geri kazanmanıza yardımcı olabilir.  Bulut ve yerinde çözümlerimiz işletme için kritik bilgilere istenen yerden/zamanda neredeyse bütün cihazlardan erişilebilmesini sağlayarak karar almayı kolaylaştırır ve çalışma grupları içinde ve arasında daha verimli işbirliği yapılabilmesini sağlar.

 • Cihaz Yönetimi

  Yazıcılar, fotokopi makineleri ve MFP'ler, bu yalnızca toner ve kağıt koymaktan ibaret olsa da, diğer bütün ofis ekipmanlarından daha fazla bakım gerektirir. Ve bunlardan biri kullanılamaz hale gelirse onlarca çalışanın verimi düşebilir.  Sharp'ın Optimize Edilmiş Yönetim Çözümleri özel olarak sizi MFP filonuzu yönetme yükünden kurtararak, işinizi basitleştirmek ve sahip olma maliyetini düşürmek için tasarlanmıştır. Kesintiler en az indirilir, arızalar azalır ve bu esnada şirketteki bütün çalışma gruplarının verimliliği korunmuş olur.

 • Üretim Çözümleri

  Baskı odanızın, hangi zorlukla karşı karşıya olursa olsun, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için verimli bir şekilde çalışması gerekir. Sharp'ın yüksek hızlı cihazlarının güçlü yönlerinden faydalanan isteğe bağlı iş akışı çözümlerimiz, motorumuza entegre edilmiş baskı öncesi, hazırlık ve renk yönetimi seçenekleriyle baskı odanızın kapasitesini maksimuma çıkarır. Bu çözümler ayarların hızlı bir şekilde yapılabilmesini ve böylelikle kullanıcının pahalıya mal olacak hataları fark edip bunlardan kaçınmaya ayırdığı zamanı artırabilmesini sağlar.

Dikey Piyasalar

 • Dikey Piyasalar

  Sharp devlet kurumları, eğitim kurumları, sağlık kurumları ve çeşitli ticari pazarlara çeşitli ürünler sağlamaktadır. Beklediğiniz hızlı çözümleri ve talep ettiğiniz yüksek kaliteli ürünleri size sağlaması için Sharp'a güvenebilirsiniz.

 • Devlet

  Masrafların azaltılması ve ürün güvenilirliği devletteki kullanıcılar için kritik faktörlerdir. Sharp, bütün devlet dairelerinde kullanılabilecek çok çeşitli yüksek teknoloji ürün sunmaktadır.

  Sharp devlet daireleri ve yerel mercilerin, belgeler için dahili koruma ve belge dosyalama, kullanıcı verileri, iş durumu, tarih ve adres defteri dahil tüm verilerin üzerine yazan kullanışlı bir dönem sonu özelliğini de içeren gelişmiş güvenlik özellikleri içeren ödüllü MFP'lerimizle güvenlik gerekliliklerini yerine getirmesine yardımcı olur.

 • Eğitim

  Fotokopi merkezleri, departmanlar ve kütüphanelerin belge yönetimi ve kontrolüne ihtiyacı vardır. Baskı işine parasal bir değer koyarak ve çıktıyı masaüstü yazıcılardan daha verimli çok işlevli cihazlara aktararak, okullar baskı çıktısını azaltabilir, baskı giderlerini düşürebilir ve sürdürülebilirliği artırabilir. Sharp MFP'ler hesap kodları, kullanıcı/grup profilleri, parolalar veya LDAP ya da Aktif Dizin sunucusu içinde saklanan harici kullanıcı hesapları vasıtasıyla öğrenci kayıtlarını korur.

 • Yasal

  Belge yönetimi ve müşteri gizliliği yasal alanda kritik önemde konulardır. Sharp hukuk firmalarının, belgeler için dahili koruma ve belge dosyalama, kullanıcı verileri, iş durumu, tarih ve adres defteri dahil tüm verilerin üzerine yazan kullanışlı bir dönem sonu özelliğini de içeren gelişmiş güvenlik özellikleri içeren ödüllü MFP'lerimizle müvekkillerin kayıtlarını korumasına yardımcı olur.

 • Sağlık

  Hasta bakımı ve maliyet tasarrufu sağlık sektöründe en büyük öneme sahip konulardır. Sharp, hastane resepsiyon alanları, hasta odaları, idari ofisler ve öğretim ortamlarında kullanılabilecek çok çeşitli yüksek teknoloji ürünü sunmaktadır. Belge güvenliği alanında lider şirketlerden birisi olarak kabul edilen Sharp'ın MFP'leri hasta kayıtlarının güvenli bir şekilde korunmasını sağlar.

 • Konuk Ağırlama

  Sharp resepsiyon alanları, toplantı odaları, otel odaları ve idari ofislere değer katabilecek ve konuk ağırlama sektöründe gelir elde edilmesine yardımcı olabilecek yüksek teknoloji ürünleri sunmaktadır.

  Sharp MFP'lerin gelişmiş, fakat kolay kullanılan özellikleri konukların kolayca faks gönderip alabilmelerini, USB'den çıktı alabilmelerini ve taradıkları belgeleri e-posta, faks ya da FTP'ye gönderebilmelerini sağlar. Resepsiyon çalışanları faturalar ve makbuzların kopyalarını tarayıp kolaylıkla doğrudan e-postaya iletebilir. Ayrıca otel catering departmanları da istedikleri zaman otelin restoranları ve banket alanları için menüler basabilir.

 • Kurumsal

  İşletmeler ve çalışma grupları raporlar oluşturmak, broşürler yayınlamak ve yüksek kaliteli, profesyonel sunumlar hazırlamak için Sharp'ın MFP'lerine güvenebilir. MFP, bilgi ve insanların bilgiyi kullanma yöntemleri arasındaki doğal bağlantıdır; işte bu yüzden Sharp müşterilerimize gizli bilgileri güvence altına almak için ölçeklenebilir bir yaklaşım sağlamak üzere tasarlanmış kapsamlı bir güvenlik süiti sunmaktadır. Çoğu işletmenin gereksinimleri konusunda hassas olan Sharp şifreleme ile verilerin birden çok kez üst üste yazılmasını birleştirerek, halihazırda diğer üreticilerin kullandığı pek çok süreçten daha yüksek seviyede bir güvenlik sağlamaktadır.