İletişim

Belge Çözümleri

1972 yılında gururla ilk fotokopi makinemizi, ardından da doksanların sonunda bir dizi yeni hızlı fotokopi cihazını ve çok işlevli sistemleri piyasaya çıkardık. Günümüzde, dünya çapındaki yazıcı/fotokopi cihazı üretimimiz 13,5 milyon üniteyi aşmış durumda ve dünyanın en güçlü ve popüler dijital  belge cihazlarından bazılarını üretmeye devam ediyoruz. Yüksek performanslı donanımlar ve gelişmiş toner teknolojisi uzman olduğumuz tek alanlar değil. Aynı zamanda size daha hızlı, daha verimli çalışma uygulamaları sağlayan ve iş yerindeki herkesi daha üretken hale getiren güçlü çözümler de üretiyoruz. Mevcut ürünlerimiz arasında yerden tasarruf sağlayan fotokopi makinelerinden, son derece çok yönlü yüksek hızlı siyah-beyaz ve renkli çok işlevli sistemlere kadar uzanan çok çeşitli cihazlar bulunmaktadır. Ve toneri donanımla aynı anda ürettiğimiz için ilk sayfadan sonuncusuna kadar optimum kaliteyi garanti ediyoruz.

Görsel Çözümler

Profesyonel ekran işi, çok çeşitli piyasalar ve uygulamalarda şaşmaz standartlara sahip olunmasını gerektirir. Her durumun kendine has zorlukları olmakla birlikte, hepsinin ortak noktası son derece özel olan ihtiyaçları karşılamak için geliştirilmiş etkili ve güvenilir çözümlere gereksinim duymalarıdır.

Şirket yönetim kurulu odalarının baskılı ortamından zorlayıcı kamusal gösterim uygulamalarına kadar, Sharp olarak her senaryoya uygun yüksek kaliteli ekranlar sağlayacak sınıfında lider, yenilikçi çözümler geliştirecek deneyim ve uzmanlığa sahibiz.

Yenilikçi ileri teknolojilerle yaptığımız her şeyde mükemmelliğe adanmışlığı bir araya getiriyor ve her tür dikey market gereksinimi için orijinal ve son derece etkili bir Sharp Görsel Çözümü sunabileceğimize kesinlikle inanıyoruz.

Enerji Çözümleri

Sharp, güneş enerjisi çözümleri alanında küresel çapta önde gelen uzmanlardan biridir. Ve bu yeni bir şey değil - 55 yılı aşkın tecrübe, mirasımızın, teknik bilgimizin ve güvenilirliğimizin kanıtıdır.

Bağlantılı enerji çözümleri için bir yeterlilik merkezi olarak şunları sağlıyoruz:

  • Doğa dostu enerji üretimi için güneş modülleri
  • Depolanan enerjinin zamandan bağımsız olarak kullanılabilmesi için piller
  • Enerji kullanımını takip ve kontrol eden "Smart Chap" Enerji Yöneticisi

Sharp enerjiyi doğa dostu bir şekilde yaratır ve daha rahat bir yaşam tarzınız olması için bu enerjiyi akıllıca kullanarak küresel çapta topluma olumlu bir katkı sağlar.